Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Anna Guzik szczerze o mamie, mężu i córkach. Chciałaby, żeby poszły w jej ślady?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Anna Guzik w rozmowie z Dagmarą Olszewską poruszyła temat swojej rodziny i wyznała, kto w jej domu jest dla niej największym krytykiem w kwestiach zawodowych. Gwiazda, która jest mamą trzech córeczek, zdradziła także, czy chciałaby, żeby dzieci w przyszłości poszły w jej aktorskie ślady. "Wybór drogi życiowej to jest bardzo ważna sprawa" - mówiła.

Anna Guzik to polska słynna aktorka teatralna, serialowa i filmowa. Gwiazda osiągnęła sukces nie tylko w życiu zawodowym, ale również i tym prywatnym. Od 2013 roku jest szczęśliwą żoną Wojciecha Tylki, z którym doczekała się trójki dzieci.

Anna Guzik o krytyce i wsparciu ze strony rodziny

Anna Guzik w polskim show-biznesie jest od lat. W rozmowie z Dagmarą Olszewską w warszawskim Teatrze Capitol aktorka wyznała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i to właśnie oni wspierają ją w budowaniu kariery. Najbliżsi nie boją się oceniać i konstruktywnie krytykować działania gwiazdy, dzięki czemu wciąż idzie do przodu.

- Zacznijmy od mamy, która była takim pierwszym krytykiem, ale moja mama była w ogóle tak zdziwiona i zachwycona, że zostałam aktorką, że mama mnie nie krytykuje. I mama ma takie, i uważam, bardzo dobre podejście, na zasadzie spokojnie, jak się nie udało, to się uda — powiedziała Anna Guzik.

Aktorka wyznała, że w ocenach jej poczynań zawodowych przoduje jej mąż.

- Mąż jest większym krytykiem, ale też widzę, kiedy mu się podoba, kiedy jest ze mnie dumny, a widzę, kiedy jest tak sobie i on wtedy tego nie komentuje, bo ja to widzę. Więc oczywiście ci najbliżsi od razu są lustrem tego, co udało ci się zrobić — dodała.

Anna Guzik chciałaby, aby córki poszły w jej ślady?

Anna Guzik jest szczęśliwą mamą trzech córek: Niny, Barbary i Bogny. Dziewczynki są jeszcze małe, jednak od czasu do czasu pojawiają się w publikacjach na Instagramie sławnej mamy. Fani wówczas piszą, że dziewczynki są wizualnie bardzo podobne do aktorki i zastanawiają się, czy w przyszłości pójdą w jej ślady.

Okazuje się jednak, że Anna Guzik nie chce wywierać presji na córkach i zamierza dać im wolną rękę w kwestii wyboru życiowej drogi. Jeśli jednak zdecydują się na aktorstwo: będzie je aktywnie wspierać.

- Nie będę ich od tego odwodzić, ale nie będę również namawiać. Myślę, że wybór drogi życiowej to jest bardzo ważna sprawa. Trzeba mieć dużo szczęścia, bo to, że na przykład trafiłam na mój zawód, to postrzegam jako ogromne szczęście. Więc życzę im, żeby wybrały to, w czym się będą spełniać, a czy to będzie droga artystyczna, czy też nie, zobaczymy - powiedziała Anna Guzik.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości