Anna-Maria Sieklucka miała poważny wypadek. Zdradziła szczegóły przykrego incydentu

Anna-Maria Sieklucka
Anna-Maria Sieklucka miała poważny wypadek
Źródło: MWMEDIA
Anna-Maria Sieklucka udzieliła niedawno zaskakującego wywiadu. W trakcie rozmowy gwiazda produkcji "365 dni" wyznała, że jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi. Jak doszło do niebezpiecznego zdarzenia?

Anna-Maria Sieklucka jest polską aktorką filmową i teatralną. Gwiazda w 2018 roku ukończyła Wydział Lalkarski we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Największą popularność przyniósł jej udział w produkcji "365 dni" oraz w jej kontynuacjach. Filmy zaskarbiły serca wielu fanek z polski i zza granicy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

SKAZANA3_MALIKOWSKA_SERIAL
"Skazana" sezon 3. Marta Malikowska o Kosie. Jak zmienia się jej postać w nowym sezonie?
Wielkimi krokami zbliża się telewizyjna premiera trzeciego sezonu serialu "Skazana". Z czym tym razem będą musiały mierzyć się bohaterki produkcji? Jedną z najważniejszych z pewnością jest Kosa, postać grana przez Martę Malikowską. Aktorka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznaje, że przed jej bohaterką sporo nowych wyzwań.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna-Maria Sieklucka miała poważny wypadek

Anna-Maria Sieklucka udzieliła niedawno zaskakującego wywiadu. Aktorka w rozmowie z reporterką serwisu jastrzabpost.pl wyjawiła, że jakiś czas temu uległa wypadkowi na siłowni. Gwiazda w trakcie wykonywania ćwiczeń doznała poważnego urazu, jakim niewątpliwie jest zerwanie ścięgna Achillesa.

"Ćwiczyłam na siłowni i miałam 3 miesiące przerwy jak to każda kobieta, która zdrowo chce dbać o formę. Chciałam najzwyczajniej w świecie wrócić na siłownię i pech chciał, że zerwałam ścięgno Achillesa. Może tak ma być, że siłownia nie jest dla mnie" - zdradziła aktorka.

Następnie aktorka została zapytana o to, czy z powodu wypadku miała zrezygnować z jakichś zobowiązań zawodowych. Jak się okazało, wspomniane przykre zdarzenie nie miał wpływu na jej karierę, gdyż akurat miała wakacyjną przerwę.

"Nie na szczęście tak to się zgrywa w czasie, że mamy wakacje, a spektakl, którym uczestniczę, obecnie gram od 16 września także wszystko jest w porządku" - wyjawiła artystka.

Anna-Maria Sieklucka robi karierę za granicą

Anna-Maria Sieklucka niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się kolejnym imponującym sukcesem. Gwiazda erotycznego filmu "365 dni" teraz zagra w zagranicznej produkcji. Aktorka jakiś czas temu opublikowała kilka zdjęć, które pochodzą ze specjalnej sesji promującej film "Compulsion".

Na planie Annie-Marii Siekluckiej ma towarzyszyć znana brytyjska aktorka Charlotte Kirk. Gwiazda ma w swoim aktorskim dorobku występy w takich filmach jak "Ocean’s 8", "Non-Stop", czy "Jak to robią single". 

"Cześć jestem Evie, ta przygoda zaczyna się teraz" - napisała pod swoim postem aktorka, jednocześnie zapowiadając swoją rolę w produkcji.

Film "Compulsion" ma opowiadać o dwóch kobietach, które mają być uwikłane w serię przerażających morderstw. Jedno jest pewne, produkcja będzie trzymać w napięciu do ostatnich chwil.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości