Anna-Maria Sieklucka o relacji z Michele Morrone. A kim jest jej życiowy partner?

Anna-Maria Sieklucka o relacji z Michele Morrone. Kim jest jej życiowy partner?
Anna-Maria Sieklucka o relacji z Michele Morrone. Kim jest jej życiowy partner?
Źródło: X-NEWS
Anna-Maria Sieklucka to aktorka, która dzięki roli w filmie "365 dni" stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Fani ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej zastanawiają się, co naprawdę łączy piękną aktorkę z Michele Morrone. Z kim prywatnie spotyka się Anna-Maria Sieklucka?

Anna-Maria Sieklucka w 2018 roku ukończyła Wydział Lalkarski Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. 29-letnia aktorka stała się rozpoznawalna dzięki roli Laury w ekranizacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Kontrowersyjny film doczekał się drugiej części, w której ponownie wystąpiły takie gwiazdy jak Magdalena Lamparska i Natasza Urbańska. W rolę przystojnego włoskiego mafioso wcielił się Michele Morrone.

Anna-Maria Sieklucka u Kuby Wojewódzkiego. Ostra odpowiedź o jej relacji z włoskim aktorem

Fani "365 dni" uwierzyli w uczucie łączące bohaterów erotyku. Niektórzy z nich mają nadzieję, że w życiu prywatnym aktorzy również mają się ku sobie. Anna-Maria Sieklucka gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, który próbował dowiedzieć się, czy coś faktycznie jest na rzeczy. Aktorzy mają naprawdę bliską relację i chętnie pozują objęci do zdjęć, a ostatnio spacerowali razem, trzymając się za ręce. Anna-Maria Sieklucka opowiedziała o znajomości z włoskim aktorem.

"Oczywiście, że mi się podoba jako mężczyzna. Kłamałabym, jakbym powiedziała nie" - odpowiedziała na pytanie o to, czy Morrone podoba jej się fizycznie.

Kuba Wojewódzki drążył temat i podkręcił atmosferę w studio.

"Nie podoba ci się jego mięsisty, owłosiony tors, jego jędrne, wypieczone jak wielkanocne babki uda? Jego mięsiste usta, trzepoczące jak skrzydła motyla rzęsy i brwi?" - brnął dalej.

Aktorka nie poddała się i zaskoczyła dziennikarza ciętą ripostą.

"Mam wrażenie, że teraz ten pan bardziej ci się podoba niż mi" - odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu.

I dodała: "Jesteśmy ludźmi, ale po to wybraliśmy sobie ten zawód, żeby potrafić wejść w rolę i się od tej roli odcinać. Jeszcze przede mną, daj mi losie tę przyjemność, żebym mogła to sprawdzić, że potrafię, ale najważniejsze jest to, żeby z partnerem, z którym grasz między sobą, stworzyć relację, która jest bezpieczna i przyjacielska".

ZUCHOWSKA_ZWIAZEK
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" powiedziała o związku
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" powiedziała o związku

Kim jest partner Anny-Marii Siekluckiej?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Zanim przejdziemy do partnera Anny-Marii Siekluckiej warto przypomnieć, że jej ekranowy partner ma dwóch synów z małżeństwa z libańską stylistką Rouby Saadeh. Para rozwiodła się po czterech latach, ale utrzymuje przyjazne stosunki. Michele Morrone chroni swoją prywatność i milczy w sprawie nowej miłości. Być może jego serce nie jest jeszcze zajęte.

Z kolei Anna-Maria Sieklucka była łączona z reżyserem Łukaszem Wittem-Michałowskim. W kwietniu 2020 zamieściła z ukochanym zdjęcie z podpisem: "Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie". Aktorka nie mówiła za wiele o swojej relacji. Wiadomo, że mężczyzna jest od niej o 17 lat starszy i jest reżyserem teatralnym. Łukasz Witt-Michałowski założył w Lublinie "Scenę InVitro". Na pytanie Kuby Wojewódzkiego, czy aktorka nadal jest z nim w związku, Anna-Maria Sieklucka odpowiedziała "POMIDOR".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości