Anna Mucha współpracuje z partnerem przy spektaklu. "Wszystko zostaje w rodzinie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anna Mucha o spektaklu

Anna Mucha wystąpiła w nowym spektaklu "O mało co" w podwójnej roli. Wykazała się nie tylko jako aktorka, ale i producentka. Gwiazda opowiedziała o sztuce teatralnej i współpracy z ukochanym. "O mało co" reżyseruje Jakub Wons, z którym od wielu lat układa sobie życie.

"O mało co" to sztuka teatralna Dereka Benfielda, która została wystawiona w Polsce przez Jakuba Wonsa. W obsadzie możemy zobaczyć takie naziwska, jak Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Kuberska, Natalia Iwańska, Filip Bobek i Michał Sitarski.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Anna Mucha i Michał Sitarski w spektaklu "O mało co". Temat zdrady małżeńskiej
Anna Mucha i Michał Sitarski w spektaklu "O mało co". Temat zdrady małżeńskiej Źródło: Co Za Tydzień

"O mało co" - o czym jest sztuka teatralna z Anną Muchą?

Miłośnicy teatru w Katowicach mieli okazję zobaczyć spektakl "O mało co". Kamera programu "Co za Tydzień" towarzyszyła twórcom za kulisami.

"Kiedy Brian zaczyna uprawiać jogging, jego żona Hilary jest bardziej niż szczęśliwa. Nie wie tylko, że sport jest jedynie przykrywką dla schadzek jej męża z młodą kochanką o imieniu Wendy, do których dochodzi w mieszkaniu George'a – najlepszego przyjaciela Briana. Gdy mąż Hilary udaje się na tzw. bieganie, jego żona ma szansę przyjmować własnego kochanka – George'a. Z pozoru idealna układanka zaczyna się rozsypywać, gdy Jessica, żona George'a, przedwcześnie wraca z podróży, zastając w domu kogoś zupełnie obcego" - to fabuła spektaklu.

Michał Sitarski gra jednego z mężów. Opowiedział o swoim bohaterze oraz o łączeniu dramatu i komedii.

- Podejmujemy głupie decyzje, jestem w tym mistrzem, natomiast potem mierzymy się z konsekwencjami i to jest to komiczne zderzenie. Tak jak jest w życiu, w tych takich najtrudniejszych sytuacjach jesteśmy po prostu śmieszni, tylko że to inni widzą, dla nas jest to przerażające — powiedział Michał Sitarski.

Kolejny spektakl odbędzie się 31 maja w Krakowie. Anna Mucha zachęciła do zakupu biletów na sztukę.

- "O mało co" jest komedią o lekkim zabawieniu erotycznym. Ma za zadanie bawić i sprawiać radość publiczności — powiedziała przed kamerami "Co za Tydzień".

Anna Mucha jest producentką spektaklu. Jak pracuje jej się z partnerem?

Tym razem Anna Mucha jest też producentką spektaklu, który reżyseruje Jakub Wons, czyli jej ukochany. Aktorka zażartowała na temat ich relacji zawodowej i prywatnej.

- Ja się z reżyserem prywatnie całkiem nieźle znam. Powiedzmy sobie to wprost, tzn., żeby dostać rolę w tym spektaklu, musiałam się przespać z reżyserem, ale on, żeby dostać ten spektakl, musiał się przespać z producentką. Show-biznes, wszystko zostaje w rodzinie — powiedziała, śmiejąc się do kamery.

Później dodała:

- Mówiąc zupełnie poważnie, cieszę się, że Kuba akurat nas prowadził, wprowadził dużo spokoju i smaczków — powiedziała gwiazda.

Jakub Wons urodził się 18 lutego 1982 w Warszawie. Jest aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym. Zajmuje się również reżyserią oraz produkcją teatralną. Jest synem aktora filmowego, teatralnego i dubbingowego, Grzegorza Wonsa. Jego matka ma na imię Alicja. Aktor ma również starszą siostrę Adę. W latach 2008-2018 był w związku małżeńskim z aktorką Hanną Konarowską. W 2011 roku przyszła na świat ich córka Zofia. Obecnie aktor jest w nieformalnym związku z Anną Muchą.

Jakub Wons i Anna Mucha opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN", że godzą życie prywatne z zawodowym. Reżyser stwierdził, że przenoszą do domu tylko te dobre emocje. Anna Mucha zażartowała, że współpracuje z ukochanym, ale dominuje w związku. "My wspólnie podejmujemy moją decyzję" - odpowiedziała na pytanie, kto rządzi w ich związku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości