Jurorzy "MasterChefa" o uczestnikach i programie. "Jest już parę wybitnych talentów"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Co Za Tydzień"

11. edycja "MasterChefa" rozkręciła się na dobre. W Krakowie powstał odcinek specjalny, w którym wzięły udział gwiazdy programu "Dzień Dobry TVN". Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran opowiedzieli w "Co za Tydzień" o programie i uczestnikach, którzy zaskoczyli ich swoimi umiejętnościami.

"MasterChef" to widowiskowe kulinarne show, które po raz pierwszy pokazane było widzom stacji BBC w 1990 roku. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie. W Polsce emitowany jest od 2 września 2012 na antenie TVN. Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

11. sezon "MasterChef". Jurorzy o potencjale uczestników
11. sezon "MasterChef". Jurorzy o potencjale uczestników Źródło: "Co Za Tydzień"

11. edycja programu "Masterchef". Jurorzy zaskoczeni uczestnikami

Po kilku odcinkach jurorzy już mogli stwierdzić, na kogo warto zwrócić uwagę. Opowiedzieli o największych zaskoczeniach tej edycji.

- Jest już parę talentów wybitnych, które widać. Jemy z ogromną przyjemnością, a niektórych rzeczy po prostu nie jemy, więc jest ogromna różnica poziomów. Są jednostki, które się już wybijają, co się bardzo rzadko zdarza - zauważyła Magda Gessler.

Druga jurorka "MasterChefa" zwróciła uwagę na to, że uczestnicy show gotują bardzo różnorodne potrawy.

- Pamiętam, jak zaczęła się pandemia i mieliśmy "Masterchefa" takiego bardzo polskiego. Uczestnicy sięgali głównie po dania kuchni polskiej. Teraz mamy towarzystwo, które bardzo lubi podróżować i ciągle serwuje nam dania z kuchni Azji. Jesteśmy też w Hiszpanii, we Włoszech, w Skandynawii - dodała Anna Starmach.

Michel Moran zdradził, jakie osoby zgłaszają się do programu.

- Mamy taki wiek 30-40 lat, to jest idealny, bo mają chęć, apetyt, wizję. Magda krzyczy na nich, ale zawsze z uśmiechem — zażartował juror.

Tajemnice programu "MasterChef"

Kalina Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl stworzyła specjalny odcinek cyklu "Tajemnice produkcji" o programie "MasterChef". Z kamerą odwiedziła ekipę produkcyjną i jurorów. Magda Gessler opowiedziała o łzach, których sama się nie spodziewała. Michel Moran świętował na planie swoje 57. urodziny.

- Od 11 lat świętuję urodziny na planie. Zawsze 5 czerwca mamy jakieś nagranie. Nawet kiedyś był odcinek specjalny na to. Jesteśmy trochę jak rodzina. Nikt o mnie nigdy nie zapomniał, dostaje mnóstwo wiadomości, niespodzianki, kwiaty - pochwalił się nam juror.

W naszym materiale wideo zobaczycie, jaką niespodziankę zrobiły jurorowi pozostałe gwiazdy.

- Michela i Magdę znam dłużej niż własnego męża, niż wielu znajomych i przyjaciół, więc to nie jest wyłącznie relacja zawodowa. Uwielbiamy się, ale jesteśmy trójką zajętych ludzi, więc to nie jest tak, że spędzamy ze sobą dwa miesiące na planie, a potem w kolejny weekend już się widzimy. Ale dzwonimy do siebie i piszemy SMS-y - powiedziała Anna Starmach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości