Anna Powierza zmieniła wygląd. "Zupełnie nowa osoba, transformacja"

Anna Powierza
Anna Powierza przeszła metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
Anna Powierza postawiła na sporą zmianę w wyglądzie. Aktorka udokumentowała na Instagramie wizytę u fryzjera. Teraz według opinii Internautów wygląda zupełnie inaczej, a nawet młodziej o 10 lat. Rzeczywiście gwiazda zyskała świeży, młodzieńczy look.

Anna Powierza zyskała popularność jako aktorka serialowa, a w tej chwili spełnia się na scenie teatralnej. Można zobaczyć ją m.in. na Scenie Komediowej Teatru Rębacz w spektaklu pt. "Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka". Gwiazda wciela się tam w rolę Krysi. Na jednych z ostatnich zdjęć aktorki widać, że ma kręcone włosy, teraz wygląda zupełnie inaczej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy

Anna Powierza zmieniła fryzurę

Anna Powierza zaskoczyła metamorfozą. Aktorka opublikowała na Instagramie filmik, na którym udokumentowała wizytę u fryzjera.

"Czas na zmiany. I jak wam się podoba...?" - zapytała fanów. Gwiazda pochwaliła się nowymi włosami. Za sprawą stylisty pożegnała się z dotychczasową długością włosów oraz z kolorem. Ma też grzywkę, która dodała jej uroku. Fani nie ukrywają, że to bardzo korzystna zmiana.

"Ślicznie, można się zakochać" - komplementowali, a Anna Powierza zareagowała: "fakt! Sama sobą nazachwycać się nie mogę".

Internauci zwrócili uwagę, że to dla gwiazdy naprawdę odpowiednia długość włosów i ułożenie, które odmładza ją o 10 lat.

"Ależ pani pięknie w tych włosach. Super, zupełnie inna osoba"; "jasny gwint transformacja"; "cudnie, 10 lat mniej" - czytamy w komentarzach.

Anna Powierza o wyglądzie i samoakceptacji

Anna Powierza kilka dni temu poruszyła na Instagramie temat dbania o wygląd. "Jestem w takim wieku, że mogę być piękna i niepiękna" - zaczęła. Aktorka przyznała, że coraz mniej przejmuje się tym, czy prezentuje się perfekcyjnie. Uznała, że wystarczy, że jest sobą i to jest dla niej najważniejsze. Fani cenią ją właśnie za naturalność i spontaniczność oraz dystans do siebie i poczucie humoru.

Gwiazda przybliżyła obserwatorom, jak naprawdę wygląda życie znanych osób. Zdradziła, że czuwa nad nimi sztab różnych specjalistów. Na planie i w teatrze są charakteryzatorki, makijażystki. Aktorka zażartowała, że utrzymanie pięknego wyglądu wymaga od niej coraz więcej wysiłku.

"Już nie mówię, że poci się nad tym ekipa fachowców i potrzebują na jako taki efekt coraz więcej czasu. Nad nimi się nie użalam; w końcu nikt im nie obiecywał, że w pracy będą mieli zawsze łatwo. Bycie piękną wymaga coraz więcej wysiłku ode mnie. Oesu, make-up. I włosy. Zmarnowane godziny na malowanie i układanie, a potem parę kropel deszczu i wszystko szlag trafia: trzeba dźwigać parasol, tracić życie (na czekaniu aż przestanie wiać albo padać) i siły (aby nosić w torbie tony kosmetyków, by naprędce w łazience coś uratować)" - opowiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości