Britney Spears chciała naśladować Shakirę. Taniec z nożami przeraził fanów, wezwano policję

Britney Spears
Policja w domu Britney Spears
Źródło: Getty Images
Britney Spears od dłuższego czasu cieszy się swobodą w wyrażaniu siebie w mediach społecznościowych, czym wielokrotnie zaskakuje fanów. Piosenkarka po 13 latach uwolniła się od kurateli swojego ojca. Artystka prowokuje obserwatorów na Instagramie. Do sieci trafiły niepokojące nagrania, a w domu Britney Spears pojawiła się policja.

Decyzją sądu w Los Angeles Jamie Spears przekazał kontrolę nad finansami swojej córki księgowemu, wyznaczonemu przez jej prawnika. Na początku wydawało się, że księżniczka muzyki pop odzyskała równowagę w życiu. Jednak nie brakuje kontrowersji wokół jej zachowania, które często wzbudza niepokój fanów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

PREMIERA_DOPPELGANGER_SOBOWTOR_GIERSZAL (1)
Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór"
"Doppelgänger. Sobowtór". Co było najtrudniejsze dla odtwórcy głównej postaci? Jakub Gierszał zdradził nam kulisy powstawania produkcji

Policja w domu Britney Spears

Britney Spears w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie nagrania, na których tańczy z nożami. Na jednym z filmików widać, że ma rozciętą nogę, a ramię jest owinięte bandażem. Wiele osób uważa, że obrażenia ​​powstały właśnie na skutek nieumiejętnego posługiwania się nożami. Mąż artystki wyznał kiedyś, że ma ona do nich słabość.

Policja otrzymała telefon z prośbą o interwencję, więc zjawiła się w domu Britney Spears, aby sprawdzić, czy z gwiazdą jest wszystko w porządku. Z funkcjonariuszami kontaktował się pracownik socjalny. Serwis TMZ podał, że policja upewniła się, że nie dzieje się nic niepokojącego i opuściła dom artystki.

Według doniesień serwisu Britney Spears nie chciała rozmawiać z funkcjonariuszami. Informacji o stanie gwiazdy udzielili im jej ochroniarze. Interwencję podjął również adwokat piosenkarki, który zadzwonił tego samego dnia na policję, pytając o wizytę stróżów prawa.

Britney Spears szokuje fanów. Chciała naśladować Shakirę

Britney Spears zdobyła sławę nie tylko dzięki śpiewaniu, ale również wzbogacaniu swoich występów choreografią. Gwiazda uwielbia tańczyć i bardzo chętnie chwali się umiejętnościami ruchowymi w mediach społecznościowych. Nasiliło się to w momencie, w którym uwolniła się od kurateli i mogła wyrażać swoją ekspresję. Jednak artystka publikuje dość specyficzne nagrania, które wzbudzają wątpliwości, czy na pewno jest świadoma swoich czynów.

Britney Spears odezwała się do fanów po tym, jak funkcjonariusze opuścili jej dom. Wyjaśniła, że noże, których używa jako rekwizytów do tańca, nie były prawdziwe.

"Wiem, że wystraszyłem wszystkich ostatnim postem, ale to fałszywe noże, które mój zespół wypożyczył w sklepie Hand Prop w LA. To nie są prawdziwe noże. Nikt nie musi się martwić ani dzwonić na policję. Próbuję naśladować jednego z moich ulubionych wykonawców Shakirę... Zdrowie nas niegrzecznych dziewczyn, które nie boją się przekraczać granic i ryzykować" - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości