Marta Wierzbicka rzadko mówi o ukochanym. Teraz zdradziła, co z ich ślubem

Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka o partnerze. Planują ślub?
Źródło: MWMEDIA
Marta Wierzbicka od dłuższego czasu pozostaje w związku z ukochanym, którego chroni. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" rzadko pokazuje partnera i nie wymaga od niego, aby towarzyszył jej na medialnych imprezach. Gwiazda otworzyła się na temat ślubu. Czy planuje wyjść za mąż?

Marta Wierzbicka zdobyła ogólnopolską popularność właśnie dzięki roli Oli Zimińskiej w serialu TVN "Na Wspólnej", w którym zaczęła grać w 2005 roku. Kilka lat temu jej wątek zakończył się w serialu, ale widzowie znów mogą ją tam oglądać. Jej serialowa bohaterka jest gnębiona przez psychopatycznego partnera, przed którym ukrywa się z ich wspólnym dzieckiem.

Czytaj więcej: "Na Wspólnej", odcinek 3697. Alan wynajmuje detektywów w celu odkrycia kryjówki Oli i dziecka

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

20 lat serialu "Na Wspólnej"
20 lat serialu "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka z "Na Wspólnej" o partnerze. Planuje ślub?

Marta Wierzbicka rzadko mówi w mediach na temat życia prywatnego, a na Instagramie na próżno szukać wielu zdjęć z jej ukochanym. Aktorka wyjaśniła, dlaczego tak się dzieje w najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post. Gwiazda powiedziała, że przez ostatnie lata postawiła w tej sprawie jasną granicę i cieszy się, że nie musi odsłaniać prywatnego życia. Aktorka nie przychodzi na eventy z drugą połówką. Wymieniła sekretne składniki jej udanej relacji: słuchanie, rozmawianie, spędzanie razem czasu, bycie dla siebie.

Marta Wierzbicka została zapytana przed reporterkę serwisu o to, czy planuje wyjść za mąż.

"Nie ma rozmów na ten temat. Nie uważam, żeby następstwem długiej relacji był ślub. Niektórzy ludzie po prostu żyją tak, jak jest im wygodnie, jak im odpowiada i tak jest u nas" – zadeklarowała.

Aktorka zdradziła jednak, jak wygląda jej relacja z partnerem.

"To ja go czasami próbuję wyciągnąć, a on nie chce. My jesteśmy raczej typami domatorów i lubimy spędzać czas w domu, więc jeżeli ja już muszę iść na taki event, albo chcę iść na taki event, to zwykle robię to sama. Albo idę z moim menadżerem, albo z koleżanką. I ja to szanuję. Szanuję jego decyzję, że nie ma nas w tych mediach, bo szanuję naszą prywatność" - opowiedziała.

Marta Wierzbicka o powrocie do serialu "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka wróciła do obsady serialu "Na Wspólnej" po kilkuletniej przerwie. Rok temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiadała o emocjach związanych z powrotem na plan. Aktorka dorastała na oczach widzów. Cieszyła się, że znów zobaczy serialowych rodziców oraz siostrę. "Dużo osób mnie w ogóle nie poznało" - przyznała.

Marta Wierzbicka zdradziła kulisy odejścia z serialu. Wyjaśniła, dlaczego potrzebowała zrobić przerwę od popularnej produkcji.

"Zawsze mówiłam, że mam tam otwarte drzwi i nie ukrywam, że to też dawało mi taki spokój wewnętrzny [...] Odeszłam, bo zaczęłam pracować w teatrze i bardzo chciałam się temu poświęcić. Chciałam się dokształcać i jeszcze zyskiwać doświadczenie [...] Osiągnęłam to, co chciałam osiągnąć. Rzeczywiście zaczęłam robić bardzo dużo w teatrze i zaczęłam sporo grać. Teraz jest taki moment, kiedy czuję, że rzeczywiście mogę na spokojnie wrócić [...] Czuję, że jestem w stanie to pogodzić z taką pełną świadomością" - zapewniła w "Dzień Dobry TVN".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości