Ariana Grande się rozwodzi. Jej małżeństwo trwało dwa lata

Ariana Grande
Ariana Grande się rozwodzi. Jej małżeństwo trwało dwa lata
Źródło: Getty Images
Po licznych spekulacjach dotyczących kryzysu w małżeństwie Ariany Grande jeden z tabloidów potwierdził, że związek przeszedł już do historii. Wokalistka i Dalton Gomez mają być od stycznia w separacji. Pomimo prób naprawy relacji, małżonkowie mieli podjąć decyzję o rozwodzie.

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Młoda artystka spełnia się ponadto jako autorka tekstów, a nawet aktorka. Jej kariera rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy to znalazła się w obsadzie musicalu "13". Jednak ogólnoświatową rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach młodzieżowych, w których wcielała się w postać Cat Valentine: "Victoria znaczy zwycięstwo" oraz jego kontynuacji, produkcji "Sam i Cat".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_KARIERA (1)
Joanna Opozda o karierze
Joanna Opozda o karierze. Jak macierzyństwo odmieniło jej spojrzenie na zawód aktorki?

Ariana Grande się rozwodzi

Jak przystało na gwiazdę tak dużego kalibru, Ariana Grande cieszy się zainteresowaniem nie tylko ze względu na muzyczną karierę. Od lat media śledzą jej miłosne losy, a fani snują domysły odnośnie do licznych rzekomych romansów wokalistki. Po głośnych związkach z gwiazdorami: Mac Millerem i Pete'em Davidsonem, ku zaskoczeni wszystkich Ariana Grande postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu u boku osoby niezwiązanej z branżą.

Jej wybrankiem został Dalton Gomez, agent nieruchomości. Ich relacja potoczyła się dosyć szybko. W 2020 roku Ariana Grande przyjęła oświadczyny ukochanego, a już w kolejnym roku wyprawiono kameralny ślub. Para skrzętnie dbała o prywatność, chcąc, by ich związek nie stał się pożywką dla tłumów. Ten zabieg nie pomógł jednak w stworzeniu trwałej relacji. Początkowo plotkowano o tym, że zakochani przechodzą kryzys. Później zauważono, że z dłoni Ariany Grande zniknął pierścionek zaręczynowy, co wywołało falę domysłów.

Teraz zagraniczne media informują, że para się rozwodzi. Magazyn "Page Six" donosi, że Ariana Grande i Dalton Gomez są w separacji już od stycznia br., jednak ich problemy miały zacząć się jeszcze wcześniej. Mężczyzna przyjechał nawet do partnerki do Londynu, gdzie wokalistka pracuje nad musicalem, by spróbować ratować związek. Nie przyniosło to jednak zamierzonego skutku.

"Mieli już problemy przed styczniem, ale wciąż chcą pozostać najlepszymi przyjaciółmi. Byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi przez cały proces, a ich bliscy i członkowie rodziny starali się ich chronić" - powiedział informator jednego z tabloidów.

Gwiazdy na Wimbledonie

Pobyt w Londynie Ariana Grande wykorzystała do tego, by zjawić się na finale najważniejszego tenisowego turnieju. Rok rocznie na Wimbledon ochoczo zjeżdżają gwiazdy z całego świata, które zasiadają w loży VIP, by podziwiać zmagania najlepszych sportowców.

A w tym roku było na co popatrzeć. Finał męskich zmagań, w których wzięli udział Carlos Alcaraz i Novak Djokovic, to była prawdziwa gratka nie tylko dla zagorzałych fanów sportu, ale również dla tych, co tenisa oglądają raczej sporadycznie. Sportowcy dali z siebie wszystko, a zacięty mecz zakończył się zwycięsko dla zaledwie 20-letniego Carlosa Alcaraza.

Na trybunach, poza przedstawicielami brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy są ściśle związani z turniejem, widzowie mogli zobaczyć najpopularniejsze nazwiska ze świata Hollywood i nie tylko. Na finale obecni byli m.in. Rachel Weisz i Daniel Craig, Emma Watson, Brad Pitt czy właśnie Ariana Grande.

Gwiazdy na Wimbledonie 2023. Ariana Grande, Andrew Garfield i Tom Hiddleston
Gwiazdy na Wimbledonie 2023. Ariana Grande, Andrew Garfield i Tom Hiddleston
Źródło: Getty Images
Gwiazdy na Wimbledonie 2023. Ariana Grande i Jonathan Bailey
Gwiazdy na Wimbledonie 2023. Ariana Grande i Jonathan Bailey
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości