Artur Barciś nie dostaje propozycji ról filmowych. "Nikt o mnie nie zabiega"

Artur Barciś
Artur Barciś
Źródło: MWMEDIA
Artur Barciś w najnowszym wywiadzie zdradził, że w ostatnim czasie nie dostaje zbyt wielu propozycji filmowych. Popularny aktor nawiązał także do współpracy z Cezarym Żakiem i opowiedział o łączącej ich relacji.

Artur Barciś to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów filmowych, serialowych i teatralnych. Artysta zagrał w wielu kultowych produkcjach i wydawałoby się, że nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

21032024_KLARA_WORONOWICZ_ROLAZYCIA (1)
Adam Woronowicz o roli życia
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Artur Barciś nie dostaje propozycji filmowych

Artur Barciś ostatnio udzielił wywiadu dla serwisu Plotek, w którym przyznał, że w ostatnim czasie nie dostaje za dużo propozycji ról filmowych.

"Żeby móc podjąć jakąś decyzję, czy chcę w tym zagrać, czy nie, trzeba te propozycje dostać. Ja nie dostaję żadnych propozycji, w tej chwili nie mam żadnych filmowych planów. Nikt tam o mnie nie zabiega" - wyznał szczerze.

Mimo wszystko aktor zdradził, co jest dla niego ważne przy podejmowaniu danej współpracy. Powiedział, że zawsze patrzy na to, kto jest obsadzony w innych rolach.

"Zwracam na to uwagę, z kim będę grał. To daje szansę stworzenia dobrej kreacji, dobrej roli, bez dobrego partnera się nie da zagrać" - wyjaśnił.

Artur Barciś szczerze o relacji z Cezarym Żakiem

Niedawno Artur Barciś miał okazję zagrać w filmie, w którym wystąpił także Cezary Żak. Aktor dowiedział się o tym jednak dopiero na planie zdjęciowym. Mimo że oboje mają bardzo bliskie relacje i na co dzień grają ze sobą w teatrze.

"Mieliśmy wspólną scenę. Nawet nie wiedziałem, że Czarek będzie grał w tym filmie. Kiedy dostałem propozycję, przeczytałem scenariusz, wiedziałem tylko, że będzie Ania Seniuk. [...] Czarek mi się nie przyznał, a gramy razem w teatrze" - powiedział.

Artur Barciś i Cezary Żak grali ze sobą w kilku słynnych produkcjach, a wspólna wieloletnia praca bardzo ich do siebie zbliżyła. Dziś aktorzy nazywają siebie przyjaciółmi i nie ukrywają, że lubią ze sobą pracować. Mimo wszystko czasami potrzebują także od siebie odpocząć.

"To chyba dobrze, bo my już jesteśmy tak opatrzeni razem, więc nie mamy ochoty na to, żeby tak cały czas grać ciągle ze sobą. Walczymy troszeczkę z wizerunkiem, który stworzył 'Miodowe lata' i 'Ranczo'. Postanowiliśmy sobie dać odpocząć od siebie, ale gramy w teatrze. Nie przestaliśmy się przyjaźnić. Artystycznie czujemy, że nie chcemy być taką dyżurną parą komediową" - mówił Artur Barciś o Cezarym Żaku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości