Gwiazdy

Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan jak antyczna bogini. Zobacz jej niezwykłą stylizację!

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na balu Fundacji TVN w niezwykłej kreacji. Prowadząca "Dzień dobry TVN" założyła na siebie suknię przypominającą złotą zbroję. Stylizacja budzi skojarzenia z antycznymi boginiami. Podczas balu gwieździe towarzyszył mąż Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan uczestniczyli w Balu Nocy Letniej Fundacji TVN, który odbył się w sobotę 17 września. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" skupiła na sobie uwagę fotoreporterów niecodzienną kreacją. Zobaczcie, jak wyglądała!

Bal Fundacji TVN - pary na czerwonym dywanie

W Balu Nocy Letniej Fundacji TVN udział wzięły największe gwiazdy w polskim show-biznesie. Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w towarzystwie swojej drugiej połówki. Na czerwonym dywanie prezentowali się także: Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, Edyta Pazura i Cezary Pazura, Grażyna Torbicka i Adam Torbicki, Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Anna Dereszowska i Daniel Duniak, Anna Starmach i Piotr Kusek, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski czy Dorota Szelągowska z partnerem. Zobacz ich stylizacje.

Fundusze zebranie podczas tegorocznego balu zostaną przekazane przez Fundację TVN na wybudowanie na terenie Centrum Zdrowia Dziecka pierwszego w kraju Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"

Bal Fundacji TVN - stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła swoją kreacją na balu Fundacji TVN. Pojawiła się na imprezie w długiej w sukni, której gorset imitował zbroję wysadzaną szafirowymi kamieniami. Dopasowany dół z materiału przypominającego aksamit, także w kolorze szafirowym, rozszerzał się na wysokości kolan, tworząc król syrenki.

Kreacja celebrytki niewątpliwie kojarzy się ze współczesnymi odniesieniami do mitologii antycznej. Na ilustracjach czy filmach w takiej "zbroi" przedstawiano waleczne boginie, np. Atenę. Prowadzącej "Dzień dobry TVN" na balu towarzyszył mąż Radosław Majdan. Mężczyzna postawił na klasyczny, czarny garnitur z muszką.

Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan
Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Źródło: MWMEDIA
Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan
Bal Fundacji TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości