Beata Kozidrak zdradziła, co z jej ślubem. Przedstawi narzeczonego pod jednym warunkiem

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak o ślubie. Czy przedstawi ukochanego?
Źródło: MWMEDIA
Beata Kozidrak ku zaskoczeniu fanów poinformowała, że się zaręczyła. Liderka Bajmu w 2016 roku rozwiodła się z mężem Andrzejem Pietrasem. Od tego momentu nie chwaliła się, że znalazła nową miłość. Beata Kozidrak zdradziła, czy planuje już ślub oraz, kiedy pokaże ukochanego. Zrobi to pod jednym warunkiem.

Beata Kozidrak od pewnego czasu jest w związku. Podczas jednej z branżowych imprez pokazała, że nosi na palcu pierścionek zaręczynowy. "Cztery karaty szczęścia! Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje 'yes'" - przemówiła wtedy ze sceny. Jednak do tej pory nie przedstawiła ukochanego. Kim jest partner Beaty Kozidrak?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_LEON_ZWIAZEK
Leon Myszkowski o występie mamy na swoim ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Beata Kozidrak o ślubie i pokazaniu partnera

Beata Kozidrak ogłosiła zaręczyny, ale szybko przeszła do codzienności i nie wspominała o przygotowaniach do ślubu. Reporterce Jastrząb Post udało się dowiedzieć, czy piosenkarka w ogóle myśli o zamążpójściu. Wokalistka Bajmu wciąż nie wierzy w to, że została narzeczoną.

"Zaskoczona narzeczona. Nie wiem, co będzie dalej. Na razie jest pięknie" - skomentowała w wywiadzie.

Beata Kozidrak zdradziła, że na razie nie myśli o ślubie. Odparła, że skupia się na pracy, bo do końca roku ma zaplanowane koncerty, więc może nie mieć czasu na organizację zaślubin. Artystce odpowiada rola narzeczonej i mogłaby w niej pozostać na dłużej.

"Może będę po prostu trochę dłużej taką narzeczoną i będę się chwalić tym czterokaratowym szczęściem" – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Beata Kozidrak chroni prywatność narzeczonego. Już w książce pt. "Beata. Gorąca krew" zaznaczyła, że nie będzie ujawniać, kim jest jej partner, bo mężczyzna sobie tego nie życzy. Dodała, że wystarczy, iż ona jest osobą publiczną i musi sobie z tym radzić. W książce gwiazda opisała jednak wspólne wyprawy z ukochanym na motorze. "Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć" - napisała.

Na pytanie reporterki, czy pochwali się narzeczonym, tak jak pierścionkiem od niego, Beata Kozidrak podała jeden warunek.

Jeśli tego będzie chciał 
- powiedziała.

Beata Kozidrak o rozwodzie i budowaniu życia na nowo

Beata Kozidrak była w związku małżeńskim przez 37 lat. Rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem w 2016 roku już po pierwszej rozprawie. Z mężem doczekała się dwóch córek, rozwinęła zespół Bajm i ma wnuki. Para mimo rozstania nie przekreśliła tego, co udało im się razem zbudować. Doszli do porozumienia, lecz się nie przyjaźnią. Podzielili się też majątkiem, a Beata Kozidrak mogła zacząć nowe życie. Dwa lata temu opowiedziała o nowych początkach w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

"Wyzwanie jest ogromne! Zwłaszcza jeśli jest to początek niemal wszystkiego. Ja budowałam od nowa dom, firmę, markę, miejsce do życia w nie-mojej Warszawie. A przede wszystkim jako dojrzała kobieta, musiałam wyłamać się z modelu, który długo akceptowałam jako jedynie słuszny. Wyrosłam w patriarchalnym domu, gdzie na pierwszym planie był mężczyzna. Kiedy pytałam mamę, czy mogę dostać trochę pieniędzy, bo czegoś potrzebuję, słyszałam: 'poczekaj, zapytam tatę'. Nie chciałam tego w swoim związku, ale pewne wzory się przeniosły. Aspirowałam, żeby być świetną kucharką, by rodzina była wychuchana, dom ogarnięty. A jednocześnie pracowałam na maksymalnej mocy. Koszty były duże..." - wspominała piosenkarka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości