Matka Magdy Gessler chciała płacić jej za chudnięcie. "Mama miała obsesję"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Magda Gessler

Magda Gessler zdradziła, jaka była jej mama. Kobieta miała mieć obsesję na punkcie jej wagi i... płacić jej za każdy zrzucony kilogram. Zaskakująca opowieść gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" pojawiła się na profilu programu na Instagramie. Fani nie mogą uwierzyć w takie metody wychowawcze.

Magda Gessler może być dumną z osiągnięcia celu, jaki sobie postawiła. W ciągu kilku miesięcy udało jej się zrzucić prawie 15 kilogramów. Zdecydowała się zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby zadbać o swoje zdrowie, schudnąć trochę i czuć się bardziej atrakcyjnie. Walka o lepsze samopoczucie wydaje się jeszcze trudniejsza w obliczu informacji o stosunku jej mamy do wagi. Kucharka jakiś czas temu podzieliła się wspomnieniem z dzieciństwa w swojej autobiografii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Magda Gessler miała dostawać pieniądze za każdy zrzucony kilogram

Okazuje się, że mamę Magdy Gessler można określić modnym dziś mianem tzw. migdałowej matki. Kobieta miała bowiem obsesję na punkcie dobrego wyglądu swojej córki, w tym jak najniższej wagi. Mimo że restauratorka była dość szczupłą nastolatką, matka oczekiwała od niej dalszej utraty kilogramów. Co więcej, znalazła kontrowersyjny sposób motywacji dla córki — proponowała płacenie jej za każdy utracony kilogram. Ta oferta wydaje się tym bardziej kontrowersyjna, że matka proponowała stawkę na poziomie, jak w sklepie mięsnym — za każdy kilogram utraconej wagi Magda dostałaby tyle, ile za kilogram świeżej cielęciny.

"Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram cielęciny" — wspomina.

Magda Gessler jest właścicielką kilkunastu restauracji, edukatorką i jedną z najbarwniejszych osobowości telewizyjnych. Restauratorka popularność zdobyła dzięki prowadzeniu show "Kuchenne Rewolucje". Fani pokochali jej bogatą osobowość, nieszablonowy styl bycia i wyjątkowe stylizacje, którymi nieustannie zachwyca. Ze stacją TVN jest związana od 2010 roku i poza "Kuchennymi Rewolucjami" widzowie mogą oglądać w show "MasterChef". 

Magda Gessler — jaką jest mamą?

Fragment książki opublikowano na instagramowym profilu programu "Kuchenne Rewolucje", który od wielu lat ma spore grono, zakochanych w Magdzie Gessler, odbiorców. Kucharka odwzajemnia uczucie, dlatego pozostaje w stałym kontakcie z fanami, na swoim prywatnym profilu relacjonując codzienne życie, zarówno zawodowe, jak i prywatne. Nic więc dziwnego, że zebrała wokół siebie bagatela 1,2 miliona obserwatorów, którzy chętnie komentują każdą jej wirtualną aktywność. Tak było i tym razem. Wpis bardzo poruszył komentujących.

"Przykre", "Magda masz super figurę i ekstra styl. Nie zmieniaj się" – czytamy w komentarzach.

Na szczęście Magda Gessler zdaje się zupełnie odciąć od przykrych doświadczeń, co wnioskować możemy nie tylko po jej dzisiejszej pewności siebie, ale i relacji z własnymi dziećmi. Niedawno kucharka po raz drugi została babcią. Relacje z czasu spędzonego z Neną i Bernardem, które ku uciesze fanów pojawiają się na jej profilu dość często, są wprost przeurocze!

Magda Gessler jest mamą Lary Gessler i Tadeusza Müllera, z których jest niezwykle dumna. Jej córka jest żoną Piotra Szeląga, z którym ma dwoje dzieci. Tadeusz Müller niedawno poślubił Małgorzatę Downar, z którą oczekuje potomka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości