Beata Pawlikowska o kulisach rozstania. "Nasz związek nie przetrwał tego brutalnego doświadczenia"

Beata Pawlikowska i Danny Murdock
Beata Pawlikowska i Danny Murdock
Źródło: MWMEDIA
Beata Pawlikowska i Danny Murdock rozstali się jakiś czas temu. Dziennikarka poznała Amerykanina w trakcie podróży. Ich ścieżki skrzyżowały się w dżungli w Ameryce Środkowej. Niestety ich związek to już historia. Podróżniczka opowiedziała o kulisach rozstania.

Beata Pawlikowska w przeszłości była żoną Wojciecha Cejrowskiego. Z Dannym Murdockiem była związana przez siedem lat. Ukochany dziennikarki przeprowadził się dla niej do Polski. Zakochani byli nawet zaręczeni i planowali ślub. Jednak pandemia pokrzyżowała ich plany.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_PARTNER
Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Beata Pawlikowska rozstała się z Dannym Murdockiem

Dzień przed walentynkami Beata Pawlikowska zdecydowała się ujawnić, że znów jest singielką. Przyznała to w wypowiedzi na Instagramie.

"Po raz pierwszy od siedmiu lat spędzam walentynki znów jako szczęśliwy singiel. Rozstanie nie jest porażką. Jest raczej odwagą bycia wiernym sobie. Jest też okazaniem szacunku zarówno sobie, jak i partnerowi kiedy w szczerej i spokojnej rozmowie stwierdzamy, jaka jest prawda o nas" - wyznała.

Podróżniczka zdradziła wtedy, że decyzja o rozstaniu była wspólna i podjęta dopiero po próbach ratowania związku.

"Co zrobić kiedy we wspólnej drodze pojawiają się fundamentalne różnice w spojrzeniu na życie i świat? Czasem można je pogodzić, ale czasem może zdarzyć się tak, że mimo najlepszych chęci nie ma miejsca na kompromis. Masz wtedy do wyboru: milczeć i skrycie cierpieć z lęku przed rozstaniem albo życzliwie i otwarcie odważyć się poruszyć trudne tematy, doprowadzić tę rozmowę do końca, wyciągnąć wnioski i w porozumieniu z partnerem podjąć decyzję co dalej. Byłam szczęśliwa w związku. Teraz jestem znów szczęśliwym singlem" - podkreśliła.

Beata Pawlikowska ujawniła kulisy rozstania z narzeczonym

Beata Pawlikowska opowiedziała o szczegółach rozstania z narzeczonym w rozmowie z "Faktem". Okazało się, że między nią, a jej partnerem pojawiły się różnice nie do pogodzenia. Narzeczeni zaczęli o tym na spokojnie dyskutować.

"Przez te siedem lat zaczęliśmy się też zmieniać i interesować nowymi rzeczami. I później okazało się, że nasze zainteresowania zupełnie się ze sobą rozmijają" - tłumaczyła Beata Pawlikowska.

Podróżniczka przyznała, że najtrudniejszy dla niej był styczeń 2023 roku, kiedy to doświadczyła fali hejtu. Kobieta została zaatakowana przez psychiatrów za opublikowanie filmu, w którym przedstawiła nowe badania naukowe dotyczące depresji.

"Bezpodstawnie zagrożono mi procesem kryminalnym, co wywołało falę hejtu. [...] Mimo że zostałam oczyszczona z zarzutów i Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wydało oświadczenie potwierdzające rzetelność dziennikarską mojego filmu, nasz związek nie przetrwał tego brutalnego doświadczenia" - dodała w rozmowie z Agnieszką Szmidt.

Jak ujawniła Beata Pawlikowska, rozstała się z Dannym Murdockiem w przyjaźni. Mężczyzna przebywa jeszcze w Polsce i opiekuje się kotami dziennikarki, która wyjechała do Indii. Po jej powrocie planuje wyjazd do USA. Podróżniczka chciała zwrócić byłemu partnerowi pierścionek zaręczynowy, ale Danny Murdock się na to nie zgodził.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości