"Czas na Show. Drag Me Out" już na wiosnę w TVN! Takiego programu jeszcze nie było

"Czas na Show. Drag Me Out"
"Czas na Show. Drag Me Out"
Źródło: TVN
Tego w polskiej telewizji jeszcze nie było! Tej wiosny na antenie TVN zobaczymy odlotowe show. "Czas na Show. Drag Me Out" to program, który przełamuje wszelkie stereotypy. Sześciu panów spróbuje odnaleźć w sobie kobiecą energię. Będzie się działo!

Wiosna 2024 w TVN to czas emocjonujących premier. Oprócz "Czas na Show. Drag Me Out" na widzów czeka m.in. program "The Traitors. Zdrajcy", który zapewni elektryzującą rozgrywkę inspirowaną popularną grą Mafia. Wśród nowych twarzy stacji znajdą się: Julia Wieniawa, Michał "Rozkoszny" Korkosz, Malwina Wędzikowska czy Jan Pirowski. Nie przegapcie najgorętszych premier.

Czytaj więcej: Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

"Czas na Show. Drag Me Out" - zasady programu

Program "Czas na Show. Drag Me Out" to widowisko, które wprowadzi widzów w fascynujący świat Drag Queens, artystycznego performance'u oraz niezwykłej zabawy. Przez sześć tygodni śledzimy przygodę szóstki rozpoznawalnych mężczyzn, którzy postanawiają stanąć twarzą w twarz z barwnym i artystycznym światem tego typu performance'u.

Zasady programu są jasne: każdy z uczestników będzie miał przy sobie swoją mentorkę, doświadczonego performera Drag. Mentorka ta nie tylko nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu i kreacji stroju scenicznego, ale również pokaże, jak przyciągnąć uwagę publiczności i emanować pewnością siebie. Celem jest wydobycie z uczestników ich drugiej, bardziej kobiecej i humorystycznej strony.

W trakcie programu uczestnicy staną przed ekscytującym wyzwaniem "lip sync battle", gdzie muszą zaprezentować swoje umiejętności w synchronizacji warg do muzyki. Tylko jedna para wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. To wszystko prowadzi do finału, gdzie najlepszy zespół zdobędzie prestiżową nagrodę główną – diademy królowych. Kto zdoła dotrzeć do finału i triumfować w tej unikalnej rywalizacji, odkrywając w sobie prawdziwą królową sceny? Odpowiedzi na te pytania są częścią tej ekscytującej przygody.

Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Źródło: materiały prasowe

"Czas na Show. Drag Me Out" - uczestnicy, mentorki

Uczestnicy programu "Czas na Show. Drag Me Out" to znane postaci ze świata rozrywki, które zdecydowały się na niezwykłą przygodę w świecie dragu. Sześcioro odważnych mężczyzn, którzy poznają i odkryją drugą stronę siebie to:

 • Tomasz Karolak
  • Michał Mikołajczak
   • Tadeusz Mikołajczak
    • Kamil Szymczak
     • Marcin Łopucki
      • Dariusz Zdrójkowski

       Każdy z uczestników będzie miał swoją mentorkę, doświadczonego performera Drag, która przygotuje ich do wyjścia na scenę i pomoże odkryć ich dragową tożsamość. Mentorki, to najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce:

       • Himera
        • Gąsiu
         • Shady Lady
          • Ciotka Offka
           • Adelon
            • Twoja Stara

             Te doświadczone artystki Drag nie tylko dzielą się swoim talentem i wiedzą z uczestnikami, ale również aktywnie uczestniczą w procesie tworzenia odcinków, wpływając na dobór muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii. Sztuka Drag to dla nich nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale także ucieczkę od codzienności, co sprawia, że ich historia jest równie fascynująca co ich kreatywne kreacje sceniczne. Program obiecuje nie tylko świetną zabawę w studio, ale także emocjonującą podróż uczestników w kolorowy świat Drag Queens.

             Adelon, Himera, Gąsiu
             "Czas na Show. Drag Me Out" - mentorki
             Adelon, Himera, Gąsiu
             Źródło: materiały prasowe TVN

             "Czas na Show. Drag Me Out" - jurorzy, prowadząca

             Jury programu "Czas na Show. Drag Me Out" składa się z trzech znanych postaci. Są to:

             • Anna Mucha - doświadczona aktorka, która nie tylko przyniesie swoje umiejętności aktorskie, ale także spojrzy na każdy detal występu uczestników, włączając w to kostiumy i całe wykonanie.
              • Andrzej Seweryn - wybitny aktor teatralny i filmowy, przyniesie swoje niezwykłe doświadczenie scenicznego mistrza, co pozwoli ocenić sztukę i wyraz uczestników na scenie.
               • Michał Szpak - charakteryzujący się nie tylko talentem wokalnym, ale również odwagą w ekspresji artystycznej, zapewni unikalne spojrzenie na występy, a także z pewnością doceni indywidualność każdego uczestnika.
                Michał Szpak, Mery Spolsky, Anna Mucha
                Michał Szpak, Mery Spolsky, Anna Mucha
                Źródło: MWMEDIA

                Prowadzącą program jest Mery Spolsky - piosenkarka, aktywistka, barwna postać polskiej sceny muzycznej. Jej rola nie ogranicza się tylko do prowadzenia, ale także do rozgrzewania publiczności do czerwoności oraz wsparcia uczestników i ich mentorek podczas przygotowań do występów. Jej energiczna obecność i wsparcie dodadzą dodatkowego entuzjazmu programowi.

                Partnerami programu są Nyx Professional Makeup oraz YES, co zapewne wpłynie na jakość przygotowania uczestników pod względem makijażu i stylizacji scenicznej.

                Mery Spolsky
                Mery Spolsky
                Źródło: Fot.: TVN Warner Bros. Discovery

                "Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy oglądać?

                Nowy program "Czas na Show. Drag Me Out" już od wtorku 5 marca o 21:35 tylko w TVN! 

                Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

                Czytaj też:

                Autor: Kamila Jamrożek

                Źródło zdjęcia głównego: TVN

                podziel się:

                Pozostałe wiadomości