Gwiazdy

Ben Stiller zabrał córkę na ściankę. Tak zmieniła się Ella Stiller

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Ben Stiller

Ben Stiller gościł na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania nagród Emmy. U boku aktora na ściance pojawiła się jego 20-letnia córka Ella Stiller. To nie pierwszy raz, kiedy Ben Stiller zabiera rodzinę na ważne branżowe wydarzenia. Jak teraz wygląda najstarsze dziecko aktora?

Ben Stiller jest amerykańskim aktorem i producentem, któremu największą popularność przyniosły role w filmach komediowych. Mając 15 lat, zadebiutował na szklanym ekranie w operze mydlanej "Guiding Light". W 2000 roku Ben Stiller poślubił Christine Taylor. Ceremonia odbyła się wówczas w Kauai na Hawajach. Owocem związku jest syn Quinlin Stiller oraz córka Ella Stiller. W 2017 roku media obiegła informacja o kryzysie w rodzinie Stillerów.

Aktor oraz jego żona poinformowali o rozstaniu i przez 5 lat byli w separacji. Okazuje się, że w ich przypadku lockdown wywołany pandemią COVID-19 miał zbawienny wpływ. Ben Stiller i Christine Taylor ponownie ze sobą zamieszkali, by bez względu na obostrzenia móc widywać dzieci. Wspólnie spędzony czas zaowocował odrodzeniem płomiennego uczucia.

Ben Stiller zabrał córkę na rozdanie nagród Emmy

Ben Stiller jest osobą niezwykle rodzinną. Aktor nie ukrywa bliskich, których od lat zabiera na najważniejsze branżowe wydarzenia. Dzięki temu internauci mogli śledzić, w jaki sposób zmieniają się dorastające dzieci gwiazdy.

Za nami ceremonia rozdania nagród Emmy, honorujących osiągnięcia przemysłu telewizyjnego. Na ściance pojawiły się topowe gwiazdy znane ze szklanego ekranu. Nie zabrakło Bena Stillera, u którego boku brylowała 20-letnia Ella Stiller. Córka aktora wydoroślała i ma za sobą nie tylko liczne występy na czerwonym dywanie, ale również debiut filmowy. Czy rośnie przyszła gwiazda Hollywood?

Zobaczcie, jak zmieniała się Ella Stiller. Zdjęcia z gali rozdania Emmy 2022 znajdziecie poniżej.

Ben Stiller z synem Quinlinem Stillerem i Ellą Stiller w 2013 r.

Ben Stiller z synem Quinlinem Stillerem i Ellą Stiller w 2013 r. Źródło: Getty Images

Ben Stiller i Ella Stiller w 2018 r.

Ben Stiller i Ella Stiller w 2018 r. Źródło: Getty Images
Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce
Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce

Ben Stiller i Ella Stiller w 2022 r.

Ben Stiller i Ella Stiller w 2022 r. Źródło: Getty Images

Ben Stiller i Ella Stiller w 2022 r.

Ben Stiller i Ella Stiller w 2022 r. Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości