Biance Censori grozi kara za stylizację. Stoi za tym Kanye West?

Bianca Censori i Kanye West
Bianca Censori i Kanye West
Źródło: Getty Images Europe
Bianca Censori znana jest z wyjątkowo ekstrawaganckich stylizacji. Tym razem, zdaniem niektórych, znacznie przesadziła z... nagością. Sama zainteresowana nie miałaby z tym zapewne większego problemu, gdyby sprawą nie zainteresowali się przedstawiciele prawa.

Kontrowersje wokół Kanye Westa i jego nowej partnerki, Bianci Censori, nie maleją. Po głośnym rozstaniu muzyka z Kim Kardashian ten boryka się nie tylko z trudnościami osobistymi, ale także z falą publicznych reakcji na kontrowersyjne zachowania i stylizacje nowej partnerki. Ostatnio para znowu jest na ustach wszystkich, za sprawą ekscentrycznego stroju. Tym razem kobieta może ponieść konsekwencje prawne...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Danuta Stenka, Agnieszka Więdłocha i Katarzyna Zawadzka na pokazie kolekcji Deni Cler na wiosnę i lato
Źródło: Co Za Tydzień

Bianca Censori zaskoczyła kreacją

Chociaż Kim Kardashian skupia się teraz na swoim życiu po rozwodzie, media wciąż śledzą losy jej byłego męża. Jednak to Bianca Censori staje się obiektem szczególnej uwagi ze względu na odważne kreacje i kontrowersyjne wybory modowe. Jak donosi "Daily Mail", ostatni strój, w którym pojawiła się na ulicach Paryża, wywołał burzę emocji i może przynieść poważne konsekwencje prawne.

29-letnia Bianca Censori, obecna partnerka Kanye Westa, wychodząc na ulice Paryża, zaskoczyła wszystkich swoim wyborem ubrania. Założyła bowiem krótki top i rajstopy pomijając w tym wszystkim bieliznę. Francuscy urzędnicy zwracają uwagę na fakt, że takie zachowanie może być uznane za naruszanie przepisów prawa. Artykuł 222-32 tamtejszego Kodeksu Karnego stanowi, że "świadome epatowanie seksualnością na oczach innych w miejscu dostępnym dla wzroku publicznego zagrożone jest karą roku więzienia i grzywny w wysokości stu tysięcy franków".

Kanye West i Bianca Censori
Kanye West i Bianca Censori
Źródło: GC Images

Bianca Censori poniesie konsekwencja prawne?

Prawo francuskie jest jasne – wywoływanie zamieszania czy obrażanie uczuć publicznych poprzez zachowanie lub ubiór może być karane, i to surowo. Biance Censori grozi kara pozbawienia wolności lub wysoka grzywna, której kwota może sięgać nawet 65 tysięcy złotych. To poważne ostrzeżenie dla celebrytki, która już wcześniej naruszyła podobne normy.

Nie jest to pierwszy raz, gdy stylizacja partnerki rapera budzi kontrowersje. W przeszłości już naraziła się włoskim władzom za "prawie nagie" przechadzanie się po jednym z tamtejszych miast. Jej ekscentryczne wybory ubraniowe wywołują publiczne dyskusje i reakcje, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Tym razem jednak sytuacja może być bardziej poważna niż kiedykolwiek wcześniej. W świetle restrykcyjnych przepisów francuskiego prawa Bianca Censori musi się liczyć z konsekwencjami swoich działań. Czy to zatrzyma ją przed kontynuowaniem swojej ekscentrycznej modowej podróży, czy też będzie kolejnym epizodem w burzliwym życiu pary West-Censori?

Bianca Censori
Bianca Censori
Źródło: Getty Images Europe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości