Blake Lively w ciąży? Zdjęcia ze ścianki nie pozostawiają złudzeń

Autor:
Dominika
Kowalewska

Blake Lively jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Od dekady tworzy szczęśliwy związek z gwiazdorem Ryanem Reynoldsem. Niedawno aktorka pojawiła się na imprezie magazynu "Forbes", podczas której wszystkie oczy skierowane były na wygląd aktorki. Spod złocistej sukienki można było dostrzec ciążowe krągłości.

Blake Lively jest amerykańską aktorką, której rozpoznawalność przyniosła rola w popularnym serialu "Plotkara". Telewizyjna produkcja stała się dla niej przepustką do dużego ekranu. Zagrała m.in. w "Green Lantern" oraz wcieliła się w tytułową bohaterkę filmu "Wiek Adaline". Od 2012 roku związana jest z Ryanem Reynoldsem, z którym dotychczas doczekała się trzech córek.

Blake Lively w ciąży

Blake Lively i Ryan Reynolds słyną z tego, że skrzętnie ukrywają prywatność. Para doczekała się trzech córek, jednak ich wizerunki nie ujrzały światła dziennego. Toteż zaskakujące dla fanów było zachowanie aktorki podczas wydarzenia zorganizowanego przez magazyn "Forbes". Blake Lively pozowała na ściance, ubrana w złotą, cekinową mini, podkreślającą kształty. Delikatnym gestem aktorka wskazała fotoreporterom na brzuch i dłonią mocniej wyeksponowała krągłości. Czyżby Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewali się kolejnej pociechy? Prawdopodobnie tak!

Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się na ściance. Krągłości są już dosyć widoczne!

Blake Lively na imprezie magazynu "Forbes" Źródło: Getty Images
Blake Lively na imprezie magazynu "Forbes" Źródło: Getty Images

Ryan Reynolds i Blake Lively - historia miłości

Ryan Reynolds i Blake Lively poznali się w 2010 roku, podczas pracy na planie filmu "Green Lantern". Wówczas oboje byli w związkach - Ryan Reynolds nawet w małżeńskim. Niedługo później ogłosili rozpad swoich relacji. Dwa lata od pierwszego spotkania Ryan Reynolds i Blake Lively stanęli na ślubnym kobiercu. Od 2012 tworzą relację prawie idealną, a ich miłość mogłaby stanowić przykład. Czy mają przepis na udany związek?

"Wszystko robimy razem. Jeśli akurat pracuję nad rolą, to Ryan pomaga mi wykreować moją postać. Ja jemu także. Razem wybieramy meble oraz to, co zjemy na obiad" - mówiła Blake Lively.

Choć Ryan Reynolds i Blake Lively chronią prywatność, czasami w mediach społecznościowych publikują urocze treści, w których podkreślają, jak bardzo się kochają.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości