Blanka Lipińska zaskoczyła wyznaniem. Opowiedziała o związku z uzależnionym milionerem

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska zaskoczyła wyznaniem. Opowiedziała o związku z uzależnionym milionerem
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska udzieliła niedawno odważnego wywiadu. Gwiazda w szczerej rozmowie otworzyła się na temat jednego ze swoich związków. Niewiele osób wie, że pisarka niegdyś była w romantycznej relacji z milionerem borykającym się z problemem alkoholowym.

Blanka Lipińska stała się niezwykle znaną postacią w polskim świecie rozrywki po wydaniu serii erotyków. Jej książki szybko osiągnęły status bestsellerów, a adaptacje filmowe na ich podstawie zyskały ogromną popularność w ponad 90 krajach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Blanka Lipińska o związku z uzależnionym milionerem

Blanka Lipińska udzieliła niedawno wywiadu Żurnaliście. Gwiazda w szczerej rozmowie otworzyła się na temat relacji, w której była jeszcze przed osiągnięciem medialnego sukcesu. Jak się okazuje, autorka poczytnych erotyków była w związku z milionerem i mimo że wspomniana relacja nie należała do najłatwiejszych, to Blanka Lipińska jej nie żałuje.

"Parę lat temu byłam związana z mężczyzną, który był bardzo bogatym człowiekiem. I wtedy, kiedy wydawałam nieswoje pieniądze, to mi trochę palemka odbiła. Dlatego moim ulubionym powiedzeniem jest, że niczego nie żałuję, bo wszystko dzieje się po coś. Uważam, że miałam to przeżyć dwa lata przed wydaniem książki, przed przyjściem tego sukcesu, właśnie po to, że jak przyjdą te moje pieniądze, to żeby mi nie odbiło" - wyjawiła.

W dalszej części rozmowy Blanka Lipińska rozwinęła ten temat. Gwiazda zdradziła, dlaczego jej związek z milionerem należy już do przeszłości. Powodem było uzależnienie, z którym zmagał się jej były partner.

"Byłam potwornie zakochana w tamtym człowieku, no ale, niestety, on miał problem z alkoholem, taki naprawdę bardzo poważny i to nie do wyleczenia. Przez to zostałam hipnotyzerem, bo myślałam, że go wyleczę, ale się nie udało" - opowiedziała.

Blanka Lipińska o problemach finansowych z przeszłości

Jakiś czas temu Blanka Lipińska udzieliła wywiadu dla portalu pomponik.pl. W jednym z fragmentów rozmowy pisarka poruszyła temat wielkiego poświęcenia swojej mamy, która mimo niewielkiego budżetu domowego, zawsze starała się zapewnić dzieciom pełnowartościowe posiłki.

"Moja mama starała się zawsze, żeby w domu na obiady, żeby było mięso. A że tego mięsa nie było dużo, moja mama zawsze mówiła, że nie lubi mięsa. Dlatego, że go po prostu dla niej nie wystarczało, a chciała, żebym zjadła ja, mój brat i mój tata" - wyjawiła.

Pisarka podzieliła się również swoim podejściem do wspierania różnych zbiórek. Mimo iż wielu celebrytów aktywnie bierze udział w tego typu akcjach, Blanka Lipińska decyduje się na pomoc tylko w tych inicjatywach, które są dla niej emocjonalnie ważne.

"Dostaję tak dużo zbiórek dziennie, że nic innego bym nie wstawiała, tylko zbiórki. [...] Która jest ważniejsza, a która mniej ważna? [...] Stwierdziłam, że będę angażować się tylko w akcje, z którymi jestem w jakiś sposób związana emocjonalnie jako ja" - zdradziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości