Blanka Lipińska po raz pierwszy pokazała partnera. Jak wygląda tajemniczy Paweł?

Blanka Lipińska pokazała partnera
Blanka Lipińska pokazała partnera
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska od pewnego czasu spotyka się z tajemniczym Pawłem. Celebrytka nie pokazuje się z partnerem publicznie i rzadko o nim opowiada. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Na prośbę internauty pokazała zdjęcie, na którym uwieczniono jej ukochanego. Jak wygląda tajemniczy Paweł?

Blanka Lipińska jest z pewnością jedną z najbardziej znanych autorek w Polsce. Popularność przyniosły jej książki z cyklu "365 dni", kontrowersyjne erotyki, które doczekały się filmowej adaptacji. Od premiery pierwszej produkcji z serii miłosnych perypetii Laury Blanka Lipińska znajduje się w kręgu zainteresowań mediów. Nie tylko ze względu na dosyć odważną twórczość, ale również w kontekście życia prywatnego. Choć wcześniej celebrytka nie stroniła od blasku fleszy, od pewnego czasu jest znacznie bardziej powściągliwa w wywiadach. Mimo że jest zakochana, nie pokazuje partnera i rzadko o nim opowiada. Teraz zrobiła wyjątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

Blanka Lipińska pokazała partnera

Blanka Lipińska stara się być w ciągłym kontakcie z fanami. W mediach społecznościowych zbudowała niemałą społeczność, która z zainteresowaniem śledzi jej codzienność. Jej profil w serwisie Instagram obserwuje prawie 900 tys. internautów z każdego zakątka świata. Toteż Blanka Lipińska raz na jakiś czas organizuje Q&A, podczas którego fani otrzymują niepowtarzalną możliwość zadawania celebrytce pytań.

Nic dziwnego, że część z nich dotyczy aktualnego partnera autorki. Blanka Lipińska wyciągnęła wnioski po bardzo medialnym związku i tym razem niewiele mówi o miłości. Nie pokazuje wspólnych zdjęć i nie zabiera ukochanego na ścianki. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Jeden z internautów poprosił celebrytkę o pokazanie ulubionego zdjęcia tajemniczego Pawła. Blanka Lipińska opublikowała fotografię, na której dodała krótki komentarz:

"Tak, wiem...jest on hot".

Jest hot?

Blanka Lipińska pokazała partnera
Blanka Lipińska pokazała partnera
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska - związki

Blanka Lipińska była trzykrotnie zaręczona. W 2020 roku związała się z Aleksanderem Milwiwem-Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. Choć para szybko się rozstała, celebrytka nieustannie pytana jest o byłego partnera. Blanka Lipińska otwarcie przyznała, że tego nie znosi.

"Wiesz, że ja miałam też innych chłopaków? Nie tylko Alek Baron jest na świecie, to jest już takie nużące, że wszyscy pytają o niego, a to było 1,5 roku temu. Teraz u jego boku jest przecież inna kobieta i nikt nie zastanawia się nad tym, że jej może być przykro" - tak na pytanie o Barona odpowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Po bardzo medialnym związku Blanka Lipińska wyciągnęła wnioski i postanowiła skrzętnie dbać o prywatność. Tym razem niewiele wiadomo o nowym partnerze autorki. Tajemniczy Paweł nie pojawia się u boku ukochanej na branżowych wydarzeniach, a ich zdjęć na próżno szukać w mediach społecznościowych.

"To jest nasza wspólna decyzja. Pawła w ogóle nie ciągnie do tego świata, jestem za to bardzo wdzięczna. To, że mnie nie ciągnie, żeby Pawła do tego świata wsadzić, to jest moja mądrość z poprzedniej relacji" - powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości