Brat Wiktorii Gąsiewskiej chce zawalczyć z Adamem Zdrójkowskim? "Jestem na tak"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Mateusz Gąsiewski zawalczy z Adamem Zdrójkowskim?

Nie tak dawno w mediach pojawiła się informacja o walce męża Karoliny Pisarek - Rogera Salli z bratem Wiktorii Gąsiewskiej - Mateuszem Gąsiewskim na gali HIGH LEAGUE 6. Teraz Mateusz Gąsiewski wyznał, czy chciałby zawalczyć z byłym chłopakiem siostry.

Już 18 marca Mateusz "Haribo" Gąsiewski zmierzy się z Rogerem Sallą na gali HIGH LEAGUE 6. Brat Wiktorii Gąsiewskiej ma już za sobą debiut, a teraz czeka go druga walka z mężem Karoliny Pisarek. Ostatnio Mateusz Gąsiewski w rozmowie z "Faktem" opowiedział o emocjach związanych z pojedynkiem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek

Mateusz Zdrójkowski o walce z mężem Karoliny Pisarek

Mateusz Gąsiewski zapytano o to, czy Roger Salla jest dla niego większym rywalem niż poprzednik, odpowiedział:

"Na to pytanie odpowiem po walce. Ciężko powiedzieć, bo Roger nic nie wrzuca do internetu ze swoich treningów. Kiedyś widziałem jego tarcze, ale to nie to samo co walka. Wydaje mi się, że jest silnym chłopem, więc trzeba będzie uważać na cepy [ciosy niezadawane technicznie, bite z całej siły przyp. red.] i na to, żeby nie wpaść pod niego w parterze" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Mateusz Gąsiewski dodał, że chętnie zobaczyłby w walce takie osoby jak Cezary Pazura, Bogusław Linda czy Tomasz Karolak.

Mateusz Gąsiewski chciałby zawalczyć z Adamem Zdrójkowskim

Ponadto zaznaczył, że szczególnie z jednym aktorem chciałby stoczyć pojedynek. To nikt inny, jak były chłopak jego siostry - Adam Zdrójkowski.

"Jest taki pan, nazywa się Adam Zdrójkowski. Jak będzie taka propozycja, to będę na 'tak', ale nie będę się o to prosił" - powiedział.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej szybko zaznaczył, że nie ma złych relacji z aktorem.

Mateusz Gąsiewski powiedział również, kto według niego wygrałby w pojedynku pomiędzy jego siostrą a Julią Wieniawą.

"Wydaje mi się, że moja siostra. My za dzieciaka, często walczyliśmy i rywalizowaliśmy między sobą, bo jesteśmy w podobnym wieku. Myślę, że Wiktoria ma jakieś doświadczenie z wrestlingu, bo oglądaliśmy go razem. Ja stawiałbym dom na moją siostrę, ale wiadomo, jak to jest w walce. Nie można być niczego pewnym. Trzymałbym kciuki za siostrę, ale wiem, że Wiktoria raczej nigdy nie będzie walczyć. Z tego, co wiem, to raczej nie jest jej świat" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości