Britney Spears odpowiada na krytykę. "Jeśli to się komuś nie podoba, nie patrzcie"

Autor:
Julia
Sadowska
Britney Spears pozuje nago z psem na rękach

Britney Spears od lat budzi sensację wśród internautów. Decyzją sądu zdjęto trwającą 13 lat kuratelę sprawowaną przez jej ojca. Starania gwiazdy opłaciły się i artystka odzyskała upragnioną wolność. Od tego momentu piosenkarka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, zamieszczając coraz odważniejsze posty na swoim instagramowym koncie. Tym razem internauci postanowili zareagować.

Artystka każdego dnia publikuje posty, na których wymienia się czułościami z mężem, tańczy do wybranego przez siebie podkładu muzycznego lub pokazuje jak spędziła dzień. Od pewnego czasu z jej profilu na Instagramie znikają posty, które obserwatorzy uważają za zbyt intymne i niewłaściwe.

Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Britney Spears pozuje nago na Instagramie

Na profilu Britney Spears nie brakuje odważnych sesji topless czy nagrań na których roznegliżowana gwiazda wygina się do kamery. W komentarzach pod postami fani zaczęli błagać Britney o to, aby zwróciła się o pomoc, sugerując, że zmaga się z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Masowo zgłaszano posty piosenkarki, które kolejno znikały z jej mediów społecznościowych.

"Niech ktoś przyśle pomoc!" - napisał obserwator.

"Oh Britney… skończ z tym!" - czytamy pod postem piosenkarki.

"To nadaje się tylko na portale dla dorosłych" - stwierdził fan gwiazdy.

Britney Spears zamyka usta hejterom

Britney Spears nie przejmuje się pojawiającymi się krytycznymi głosami na jej temat. We wtorek gwiazda ogłosiła, że zauważyła efekty zgłoszeń użytkowników Instagrama. Artystka postanowiła jednak utrzeć nosa wszystkim złośliwcom. Już kolejnego dnia na profilu piosenkarki widniało zestawienie nagrań przedstawiających wyginającą się do kamery Britney, wraz z wymownym podpisem.

"Tak jak powiedziałam TYDZIEŃ REFLEKSJI na temat mojej mody! Pssst… jeśli to się komuś nie podoba, nie patrzcie na to mądrale!"- napisała w poście. 

Britney Spears - kuratela i walka o wolność

Britney Spears przez 13 lat pozostawała pod kontrolą ojca. Po tak długim czasie sąd wreszcie zdecydował o zwolnieniu gwiazdy z nadzoru Jamiego Spearsa. Wokalistka ujawniła m.in. że była zmuszana do zażywania tabletek antykoncepcyjnych, nie mogła decydować o tym z kim się spotyka, ani na co wydaje zgromadzoną przez lata fortunę. 

Na początku kwietnia 2022 r. gwiazda ujawniła, że wraz z narzeczonym - Samem Asgharim spodziewają się dziecka. Niestety, w połowie maja piosenkarka poinformowała o poronieniu. Mimo ciężkich chwil 9 czerwca odbyło się huczne wesele pary, po którym zakochani wybrali się we wspólną podróż.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości