Britney Spears pokazała niepokojące nagranie. "Ukradli wszystko". Policja zabrała głos

Britney Spears
Britney Spears
Źródło: Getty Images
Britney Spears to gwiazda, która niegdyś świeciła bardzo jasno. Piosenkarka po uwolnieniu się z opieki ojca niepokoi fanów swoim zachowaniem. Artystka powiadomiła internautów, że została okradziona. Pokazała nawet puste pudełko po biżuterii. Głos zabrała policja. Okazało się, że to nie pierwszy raz, gdy księżniczka muzyki pop zgłasza taki incydent.

Britney Spears w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe, czego efektem było wprowadzenie kurateli, której głównym opiekunem został jej ojciec Jamie Spears. Rok później na piosenkarkę nałożono przez sąd ubezwłasnowolnienie. Piosenkarka podważała słuszność powołania do roli kuratora jej ojca, zeznając, że ma on problem z alkoholem i odmawia jej dostępu do pieniędzy. Twierdziła, że zmuszano ją do występów na scenie, wychodzenia za mąż i zachodzenia w ciążę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Jabłczyńska o kradzieży wizerunków znanych osób i tropieniu oszustów
Joanna Jabłczyńska o kradzieży wizerunków znanych osób i tropieniu oszustów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears została okradziona

Britney Spears została zwolniona z kurateli w listopadzie 2021 roku. Gwiazda wróciła do publikowania treści w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 42 mln fanów. Artystka po jakimś czasie zaczęła publikować niepokojące treści, m.in. nagie zdjęcia i nagrania czy taniec z nożami. Internauci coraz częściej zastanawiają się, czy piosenkarka potrzebuje pomocy psychologicznej.

Britney Spears opublikowała kolejne nagranie. Pokazała puste pudełko po biżuterii. Stwierdziła, że wszystko zniknęło!

"Naprawdę, cała moja biżuteria została skradziona" — mówiła na nagraniu.

Britney Spears wyjaśniła, że kupuje "tanią i sztuczną" biżuterię, bo boi się, że droższe przedmioty również mogą zniknąć. Najbardziej przejęła się tym, że zniknął krzyżyk, który nosiła od 4. roku życia. Okazało się, że celebrytka już wcześniej alarmowała w sprawie kradzieży. Policja nie otrzymuje jednak żadnych zgłoszeń.

Jak podaje Page Six, rzecznik biura szeryfa hrabstwa Ventura poinformował, że nie otrzymuje już żadnych zgłoszeń dotyczących kradzieży z domu gwiazdy. Ostatni raz gwiazda zrobiła to w sierpniu 2021 roku, gdy zgłosiła kradzież w swoim domu w Thousand Oaks w Kalifornii, ale ostatecznie nie zdecydowała się na oficjalne zgłoszenie.

"Zadzwoniła i twierdziła, że ktoś ją okradł. Kiedy policja przyjechała do domu Spears, gwiazda jednak stwierdziła, że nie chce zgłaszać kradzieży" — mówił oficer.

Britney Spears — życie po zwolnieniu z kurateli

Fani piosenkarki byli ciekawi, jak będzie wyglądała kariera Britney Spears, gdy odzyska niezależność. W sierpniu 2022 roku wydała singel "Hold Me Closer", który nagrała z Eltonem Johnem. Utwór stał się hitem i zajmował wysokie miejsca na listach przebojów. W kolejnym roku zaprezentowała singiel "Mind Your Business" w duecie z artystą Will.i.am. W październiku 2023 ukazała się jej autobiografia pt. "The Woman in Me". Książka wzbudziła spore zainteresowanie. Piosenkarka ujawniła, że w wieku 19 lat przeszła aborcję i oskarżyła Justina Timberlake'a  o to, że miał nakłonić ją do przerwania ciąży. Po jakimś czasie artysta wydał utwór "Selfish", co po angielsku oznacza "samolubny". Co ciekawe, taki sam tytuł nosi utwór Britney Spears, który wydała w 2011 roku. Artystka zlekceważyła ten fakt, ale odniosła się do swojej wcześniejszej wypowiedzi o aborcji.

"Chciałabym przeprosić za niektóre rzeczy, o których napisałam w swojej książce. Jeśli obraziłam kogoś z osób, na których naprawdę mi zależy, bardzo przepraszam... - napisała.

W styczniu 2024 Britney Spears zaprzeczyła, że planuje powrót do przemysłu muzycznego, jednocześnie przyznała, że w przeciągu ostatnich dwóch lat napisała anonimowo ponad 20 piosenek dla innych artystów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości