Gwiazdy

Britney Spears wyjaśnia, dlaczego nie mogła wziąć ślubu w kościele. Była tym oburzona

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Britney Spears

Britney Spears w czerwcu wyszła za mąż. Ceremonia odbyła się w jej domu w Los Angeles. Choć wokalistka chciała wziąć ślub w kościele, ostatecznie nie mogła. Teraz zdradziła dlaczego.

Britney Spears w 2021 roku uwolniła się spod kurateli ojca i zaczęła samodzielnie decydować o swoim życiu. Wzięła ślub z partnerem Samem Asgharim i jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Niektóre z jej wpisów niepokoją fanów. Internauci twierdzą, że kobieta potrzebuje opieki specjalisty. Britney Spears publikuje często zdjęcia, na których jest częściowo lub zupełnie naga. Wokalistka znana jest z usuwania postów, edytowania ich bądź publikowania na nowo.

Britney Spears wyznała, dlaczego nie wzięła ślubu w kościele

Britney Spears ma za sobą ślub jak z bajki, który można uznać za zwieńczenie jej długoletniej walki o samostanowienie. Artystka powiedziała "tak" w willi w Los Angeles. Choć od ślubu minęły dwa miesiące, Britney Spears powróciła do tematu samej ceremonii. Wyznała, dlaczego nie odbyła się w kościele. Na swoim instagramowym profilu zamieściła wymowny wpis:

"To tu początkowo chciałam wziąć ślub w czasie pandemii COVID-19. Chciałam tam chodzić w każdą niedzielę, bo to piękny kościół. Ale powiedzieli, że jest czasowo zamknięty przez COVID! A po dwóch latach, kiedy chciałam wyjść za mąż, powiedzieli mi, że muszę być katoliczką i przejść TEST! Czy Kościół nie powinien być otwarty dla wszystkich?" - zapytała.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears ślub

Po wielu miesiącach zwodzenia fanów Britney Spears i Sam Asghari stanęli na ślubnym kobiercu. Na początku czerwca para powiedziała sobie "tak" w willi gwiazdy w Los Angeles. Choć ceremonia była owianą tajemnicą, zdradzili ją goście, którzy chętnie publikowali relacje z wydarzenia. Na ślubie nie mogło zabraknąć najpopularniejszych gwiazd Hollywood, m.in. Madonny, Paris Hilton, Drew Barrymore czy Donatelli Versace.

Jak przystało na gwiazdę początku XXI wieku, ceremonia odbyła się z dużym przepychem. Różowe wnętrza pełne kwiatów, karoca z białym koniem, długi tren i zabawa do białego rana. To wydarzenie przejdzie do historii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości