Dorota Szelągowska chwali się efektami ćwiczeń. Wyciska ciężary pod okiem trenera

Dorot Szelągowska
Dorota Szelągowska chwali się efektami ćwiczeń
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska dała sobie trzy miesiące na wyrzeźbienie sylwetki. Decyzja została podjęta w czerwcu, toteż od tego momentu prowadząca "Totalnych remontów Szelągowskiej" dzielnie relacjonuje efekty swojej pracy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym walczy z ciężarami. Ćwiczenia przynoszą efekty?

Dorota Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Prezenterka przyszła na świat w Libii i mieszkała tam przez pierwszy rok życia. Dorota Szelągowska swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od pracy przy produkcji programu "Taniec z gwiazdami" oraz "Dzień Dobry TVN". Aktualnie prezenterka uznawana jest za specjalistkę w tematyce wnętrzarskiej i prowadzi autorski program "Totalne remonty Szelągowskiej", emitowany na antenie stacji TVN.

Dorota Szelągowska wyciska pod okiem trenera

W czerwcu Dorota Szelągowska wyznała, że ma w planach totalną metamorfozę. Tym razem jednak dekoratorka nie miała na myśli czyjegoś mieszkania, lecz swój wygląd. Prezenterka zdecydowała się podjąć odpowiednie kroki, by zadbać o swoje ciało. Rozpoczęła ćwiczenia pod czujnym okiem trenera personalnego oraz wyznała, że zamierza wprowadzić zmiany do dotychczasowych nawyków żywieniowych. O efektach swojej pracy informuje internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedawno podzieliła się relacją, którą opublikował jej trener. Na zdjęciu Dorota Szelągowska walczy z ciężarami. Dodała wymowny komentarz:

"Tu będą mięśnie. Jeżeli wcześniej nie będę martwa. Niczym martwy ciąg".

Dorota Szelągowska wyciska pod okiem trenera
Dorota Szelągowska wyciska pod okiem trenera
Źródło: Instagram @dotindotin
Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
#Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska o związkach i partnerach

Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna. Po raz pierwszy wzięła ślub, mając 20 lat, a jej wybrankiem był Paweł Hartlieb. Owocem tego związku jest syn Antoni Sztaba, którego wychowywał drugi mąż prezenterki, kompozytor i dyrygent Adam Sztaba. Para pobrała się w 2013 roku, po 11 latach związku. Zaledwie dwa lata później doszło do rozwodu. W 2017 roku po raz ostatni stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła wówczas za Michała Wawro, z którym doczekała się córki. Choć rozstali się w 2019 roku, rozwód miał miejsce dopiero w 2021 roku.

W jednym z wywiadów Dorota Szelągowska wyznała:

"Nie jestem w stanie się wypowiadać na temat związków, ponieważ ja w ogóle nie umiem w związki […] Bardzo lubię moje łóżko, moją garderobę i różne rzeczy, a jednocześnie to nie jest tak, że ja nie mam ludzi dookoła".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości