Bruce Willis świętował 30. urodziny córki. Demi Moore pokazała, jak teraz wygląda

Bruce Willis
Bruce Willis
Źródło: Getty Images
Bruce Willis zmaga się z ciężką chorobą, która sprawiła, że musiał zrezygnować z kariery aktorskiej. Gwiazdor skupił się rodzinie. Bywają jednak momenty, kiedy nie rozpoznaje bliskich, dlatego starają się oni wykorzystać każdą chwilę, kiedy jest w dobrej formie. Ostatnio Demi Moore udostępniła fotografię z ważnej rodzinnej uroczystości. Zdjęcia poruszyło fanów.

Bruce Willis jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Jego najsłynniejszą kreacją jest rola w kultowym filmie akcji "Szklana pułapka". U aktora zdiagnozowano afazję, czyli schorzenie mózgu powodujące trudności z językiem i mową. W związku z postępującym otępieniem gwiazdor wycofał się z aktorstwa. Rodzina otoczyła aktora opieką i miłością. Choć objawy utrudniają mu życie, to stara się cieszyć każdym dniem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, Kim Cattrall
Źródło: "Co Za Tydzień"

Bruce Willis pojawił się na 30. urodzinach córki

Bruce Willis to niezapomniana gwiazda Hollywood. Aktor znany z wielu kultowych ról na dużym ekranie, emanuje ciepłem i miłością mimo ciężkiej choroby. Najważniejsza dla niego w tym momencie jest rodzina. Niedawno klan Willisów świętował ważne wydarzenie - 30. urodziny Tallulah Willis. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore 3 lutego 2024 roku wkroczyła w trzecią dekadę swojego życia.

Tallulah Willis mogła liczyć na życzenia od patchworkowej familli, a także partnera Justina Acee. Demi Moore podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem oddającym rodzinną atmosferę. Bruce Willis, który na wielkim ekranie wcielał się w bezlitosnych twardzieli, został sfotografowany w luźnym, sportowym zestawie, otulony szalikiem i z delikatnym uśmiechem na twarzy. rodzina zdecydowała się na świętowanie urodzin w ogrodzie rezydencji w Los Angeles.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiły się nie tylko życzenia urodzinowe od fanów dla Tallulah Willis, ale również ciepłe słowa skierowane do Bruce'a Willisa i całej rodziny.

"Jak dobrze cię widzieć w takiej formie, Bruce";

"Wyglądacie na szczęśliwych";

"Świetnie wyglądasz, Bruce" - czytamy w komentarzach.

Bruce Willis – związki i dzieci

Bruce Willis był żonaty z Demi Moore, kiedy po raz pierwszy został ojcem w 1988 roku. Wówczas urodziła się najstarsza córka aktorów. Niedługo potem dołączyły do nich dwie pociechy. Bruce Willis i Demi Moore rozwiedli się w 2000 roku. W 2009 roku aktor poślubił modelkę Emmę Heming i para powitała na świecie dwie kolejne dziewczynki.

Bruce Willis jest dumnym ojcem pięciu córek:

 • Rumer Glenn Willis - pierwsza córka Bruce'a i Demi Moore, urodzona w 1988 roku.
  • Scout LaRue Willis - druga córka Bruce'a i Demi, urodzona w 1991 roku.
   • Tallulah Belle Willis - najmłodsza córka Bruce'a i Demi, urodzona w 1994 roku.
    • Mabel Ray Willis - pierwsza córka Bruce'a i jego obecnej żony, modelki Emmy Heming Willis, urodzona w 2012 roku.
     • Evelyn Penn Willis - druga córka Bruce'a i Emmy, urodzona w 2014 roku.

      W marcu 2022 roku rodzina Bruce'a Willisa ogłosiła, że aktor przechodzi na emeryturę po wykryciu u niego afazji. W lutym 2023 roku rodzina poinformowała, że stan zdrowia Bruce'a Willisa pogorszył się i zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe.

      Bruce Willis z córkami oraz byłą i obecną żoną
      Bruce Willis z córkami oraz byłą i obecną żoną
      Źródło: Getty Images

      Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

      Czytaj też:

      Autor: Kamila Jamrożek

      Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości