Żona Bruce'a Willisa pokazała prywatny kadr z porodu. Uwagę zwraca zachowanie aktora

Bruce Willis i Emma Heming
Bruce Willis i Emma Heming
Źródło: Getty Images
Bruce Willis zmaga się z demencją czołowo-skroniową. Stan gwiazdora Hollywood niestety wciąż się pogarsza. Zdarza się, że nie pamięta on, kim są członkowie jego rodziny. Aktor ma jednak ogromne wsparcie. Jego żona Emma Heming Willis jest przy nim i okazuje mu codziennie mnóstwo miłości. Kobieta zamieściła w sieci poruszający wpis.

Bruce Willis nie rozpoznał ostatnio swojej byłej żony Demi Moore. Aktorka była zrozpaczona. Interesuje się zdrowiem byłego męża, z którym wychowywała trzy córki. Aktor żyje obecnie z młodszą o 24 lata modelką Emmą, z którą doczekał się kolejnych dwóch córek. 

Czytaj więcej: Demi Moore zrozpaczona po wizycie w domu Bruce'a Willisa

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Żona Bruce'a Willisa pokazała poruszające zdjęcie

Ex ukochana gwiazdora i jego obecna żona żyją w dobrej relacji. Wspólnie troszczą się o schorowanego artystę, który z dnia na dzień ma coraz mniejszy kontakt z rzeczywistością. Emma Heming przekazuje fanom informacje o stanie zdrowia męża. Niedawno zakochani świętowali 16. rocznicę związku.

"16 lat z tym wyjątkowym mężczyzną. Moja miłość i uwielbienie do niego tylko rośnie" - napisała modelka na Instagramie.

Pierwsza córka pary przyszła na świat 1 kwietnia 2012 roku. Dziewczynka otrzymała imię Mabel. 5 maja 2014 roku dołączyła do niej siostra Evelyn. Emma Heming udostępniła na Instagramie poruszający post, w którym pokazała m.in. prywatny kadr, na którym widać, jak Bruce Willis wspierał ją podczas porodu. Kobieta napisała o miłości do męża.

"Kiedy byłam małą dziewczynką, marzyłam tylko o tym, by zakochać się w mężczyźnie moich marzeń. Biały płot, rodzina i poczucie tego, co to jest bezwarunkowa miłość. Morał jest taki, uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz to dostać" - wyznała.

Emma Heming Willis
Emma Heming Willis
Źródło: Instagram @emmahemingwillis

Żona Bruce'a Willisa o potrzebie wypłakania się

Ukochana gwiazdora amerykańskiego kina przyznała na Instagramie, że święta czy obchodzenie rocznicy związku było dla niej trudne, bo mąż nie jest w stanie przeżywać tych różnych okazji w taki sposób, jak dawniej. Kobieta wyznała fanom, jak się z tym czuje. W trudnych chwilach korzysta ze wsparcia osób godnych zaufania.

"Właśnie rozmawiałam przez telefon z moją drogą przyjaciółką, przy której mogłam się porządnie popłakać [...] To naprawdę ważne, aby móc mieć kogoś, komu możesz zaufać i wylać swoje uczucia, zamiast je trzymać w sobie. Ale wiecie, święta są trudne. Rocznice są trudne. Ale w tym roku tak naprawdę chodziło mi o społeczność – budowanie społeczności i więzi. Chcę tylko powiedzieć, że to było moje koło ratunkowe i po prostu dziękuję za to" - wyznała.

Żona Bruce'a Willisa uznała, że ma szczęście do ludzi, którzy są w jej życiu. Wraz ze społecznością na Instagramie może dzielić się doświadczeniem osoby wspierającej bliskich w chorobie.

"Otrzymuję niezliczone wiadomości o miłości i wsparciu, ponieważ Bruce jest taki kochany. [...] Chciałabym odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, bo są głębokie, surowe i poetyckie, ale wiedzcie, proszę, że bardzo je doceniam. Dzięki temu czuję się też mniej samotna" - zwierzyła się fanom.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości