Bruce Willis i Emma Heming świętują rocznicę. Żona aktora opublikowała wzruszający wpis

Bruce Willis, Emma Heming
Bruce Willis, Emma Heming
Źródło: Getty Images
Odkąd rodzina poinformowała o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa, fani z zapartym tchem śledzą każde nowe doniesienie. Niestety stan aktora się pogarsza. Rodzina wciąż go wspiera i nie zamierza się poddać. Żona Bruce'a Willisa w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych wyjawiła, że właśnie obchodzą 16. rocznicę związku.

Bruce Willis jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Stworzone przez niego role są wręcz kultowe! Na małym ekranie zadebiutował w 1980 roku, a już osiem lat później zagrał głównego bohatera w sensacyjnym i kultowym filmie akcji "Szklana pułapka". Produkcja okazała się wielkim hitem i powstały kolejne cztery części, które zostały równie ciepło przyjęte. Rola w "Szklanej pułapce" była dla Bruce'a Willisa trampoliną do wielkiej kariery, która skończyła się nagle w 2022 roku. Wtedy to, po rolach w kilku niezbyt dobrych produkcjach i nominacji do Złotej Maliny, rodzina aktora poinformowała o jego problemach zdrowotnych.

Czytaj więcej: Bruce Willis kończy karierę. "To bardzo wymagający czas dla naszej rodziny"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Bruce Willis zmaga się z demencją czołowo-skroniową

Choć Bruce Willis wygrał antynagrodę, jaką jest Złota Malina, werdykt został cofnięty ze względu na treść oświadczenia zamieszczonego przez rodzinę aktora. Wówczas gwiazdor odsunął się w cień, by zadbać o zdrowie. Niestety choroba postępuje, czego widzowie mogą dowiedzieć się dzięki jego bliskim. Zarówno była żona Demi Moore, jak i aktualna partnerka Emma Heming wspierają Bruce'a Willisa i nie ukrywają, że jego stan nie ulegnie poprawie. Każda nowa informacja zasmuca fanów aktora jeszcze bardziej.

Czytaj więcej: Córka Bruce'a Willisa pokazała poruszające wideo z ojcem. Trudno powstrzmać łzy

Mimo trudnych doświadczeń rodzina nie traci pogody ducha. Wszyscy dbają o to, by Bruce Willis wciąż korzystał z życia, w czym ochoczo mu towarzyszą. Jednocześnie pozostają aktywni w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się nie tylko chwilami szczęścia, ale również informacjami o stanie aktora. Szczególnie często głos zabiera aktualna żona gwiazdora Emma Heming. Kobieta poświęciła się opiece nad mężem, a ponadto stara się pokazywać blaski i cienie życia z osobą zmagającą się z demencję czołowo-skroniową. Choć jej zachowanie godne jest podziwu, nie ukrywa, że codzienność ma swoje blaski i cienie. Otworzyła się na ten temat jakiś czas temu w zapowiedzi rozmowy z Dianą Cose — założycielką Lorenzo's House, organizacji non-profit, która wspiera rodziny osób, które zmagają się z wczesną postacią demencji.

"Po prostu myślę, że to ważne, że dostrzegasz wszystkie strony tej sytuacji. Zawsze dostaję wiadomości, w których ludzie piszą: 'Och, jesteś taka silna. Nie wiem, jak ty to robisz'. Nie dano mi wyboru. W rzeczywistości każdego dnia mam chwile smutku" - powiedziała żona aktora.

Bruce Willis i Emma Heming świętują rocznicę

Choć modelka nie ukrywa, że codzienność nie jest łatwa, docenia to, co udało jej się stworzyć z partnerem. Mimo że zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2009 roku, są razem od przeszło 16 lat. Bruce Willis z o 24 lata młodszą modelką doczekał się dwóch córek: Mabel Ray i Evelyn Penn. Choć również ślubne doświadczenie mają pokaźne, w najnowszym wpisie Emma Heming wyjawiła, że 27 grudnia wraz z partnerem obchodzili 16. rocznicę związku.

16 lat z tym wyjątkowym mężczyzną. Moja miłość i uwielbienie do niego tylko rośnie
- napisała modelka.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci słali wiele ciepłych słów pod adresem pary.

"Wspaniało rodzino, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy"; "Nasza miłość do niego też jest niezmierzona, Emmo. Jest takim błogosławieństwem dla nas wszystkich"; "Ma szczęście, że cię ma" - czytamy.

Tego samego dnia Emma Heming podzieliła się z fanami tym, jak się czuje. Nie ukrywała, że święta Bożego Narodzenia i rocznice były dla niej trudnym czasem ze względu na problemy zdrowotne ukochanego. Przyznała, że w takich chwilach błogosławieństwem jest godna zaufania osoba, której można powierzyć najgłębiej skrywane smutki.

Właśnie rozmawiałam przez telefon z moją drogą przyjaciółką, przy której mogłam się porządnie popłakać [...] To naprawdę ważne, aby móc mieć kogoś, komu możesz zaufać i wylać swoje uczucia, zamiast je trzymać w sobie. Ale wiecie, święta są trudne. Rocznice są trudne. Ale w tym roku tak naprawdę chodziło mi o społeczność – budowanie społeczności i więzi. Chcę tylko powiedzieć, że to było moje koło ratunkowe i po prostu dziękuję za to
- powiedziała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości