Camilla Parker Bowles kontra Kate Middleton. Na jaw wyszły szczegóły konfliktu

Księżna Kate i księżna Camilla
Księżna Kate i księżna Camilla
Źródło: Getty Images Europe
Camilla Parker Bowles niedługo formalnie zostanie królową małżonką. To niezbyt fortunny czas, by światło dziennie ujrzały jakiekolwiek nieporozumienia z jej udziałem. To się jednak dzieje. Na jaw wyszły szczegóły konfliktu między żoną króla Karola III, a jego synową, Kate Middleton.

Już za chwilę rozpoczną się skrupulatnie przygotowywane obchody związane z koronacją Karola III. Mimo że syn Elżbiety II sprawuje władzę od śmierci monarchini, oficjalnie królem zostanie 6 maja. Mimo napiętego terminarze media nie przestają spekulować na temat trudnych relacji panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niedawno donoszono o kiepskim samopoczuciu władcy. Nowe informacje na pewno nie sprzyjają odpoczynkowi i dbaniu o spokój. Tym razem w centrum zainteresowania mediów znalazła się Camilla Parker Bowles, która nie cieszy się dobrą sławą.

Przeczytaj też: Koronacja Karola III. Kiedy się odbędzie? Jak będzie wyglądać? Oto szczegóły ceremonii!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Film Royalsi
Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Konflikt między Camillą Parker Bowles a Kate Middleton

Camilla Parker Bowles, królowa małżonka, zapewne z niecierpliwością czeka na koronację ukochanego. Wydarzenie zaplanowano na 6 maja. W Pałacu Buckingham panuje napięta atmosfera, a fani rodziny królewskiej boją się, że może to negatywnie wpłynąć na stan zdrowia Karola III. Tym razem o dziwo nie ma to związku z aferami księcia Harry'ego i Meghan Markle. Problemy się jednak nawarstwiają.

Brytyjska prasa ponownie przypomina o konflikcie między Camillą Parker Bowles a księżną Kate. Teraz relacje pań są wzorowe, jednak nie zawsze tak było. Według królewskiego eksperta Christophera Andersena małżonka Karola III była jedną z osób, które cieszyły się, gdy księżna Kate i książę William po jednej z wielu kłótni zdecydowali się zakończyć związek. Nie jest tajemnicą, że para przed ślubem przechodziła poważny kryzys, który doprowadził do ich rozstania. Camilla Parker Bowles zareagowała na ten fakt z nieskrywaną aprobatą - informuje "The Daily Beast".

Przeczytaj: Te gwiazdy uświetnią koronację Karola III. Kto wystąpi na niedzielnym koncercie?

Królowa małżonka nazwała Kate Middleton plebejką

Christopher Andersen, królewski ekspert, który był w Londynie podczas rozstania Kate Middleton i księcia Williama, ujawnił, że Camilla Parker Bowles była mocno zaangażowana w tę sytuację. Według niego kobieta nie była w stanie zaakceptować pochodzenia przyszłej księżnej i uważała ją za osobę niegodną wstąpienia do rodziny królewskiej. Jej korzenie miała nawet określić jako "plebejskie".

Camilla Parker Bowles, którą ekspert jednoznacznie określa jako "snobkę", odnosiła się do Kate Middleton z pogardą i naciskała na króla Karolam III, aby utwierdził syna w przekonaniu, że dobrze zrobił zrywając z Kate.

"Byłem w Londynie, gdy Kate i William rozstali się. Dla mnie to był szok, wszyscy byli przekonani, że to tylko kwestia czasu aż William oświadczy się Kate. Wtedy ludzie zaczęli mi mówić, że Camila maczała w tym palce. Widziała w niej osobę, która nie jest dość dobra, aby wstąpić do rodziny królewskiej" – mówił Christopher Andersen.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości