Cezary Olszewski kilka lat temu wziął ślub z ukochaną. Przyjaciele nie mogą uwierzyć w tragedię

Cezary Olszewski nie żyje
Cezary Olszewski nie żyje
Źródło: MWMEDIA
Cezary Olszewski nie żyje. Słynny tancerz z "Tańca z gwiazdami" święcił sukcesy nie tylko na parkiecie, ale także w życiu prywatnym. Pięć lat temu poślubił swoją ukochaną, a zdjęcie z wesela opublikował wówczas w sieci Marcin Mroczek.

Cezary Olszewski zmarł w poniedziałek 30 października w wieku zaledwie 42 lat. Tancerz, który zdobył popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" został znaleziony martwy w jednym z hoteli w jego rodzinnej Ostrołęce. Ta wiadomość wstrząsnęła światem mediów, a poruszone gwiazdy wprost zalały sieć kondolencjami. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny. Na miejscu tragedii pracuje policja i prokuratura.

Polecamy: Zwycięzca "Tańca z gwiazdami" nie żyje. Cezary Olszewski miał zaledwie 42 lata

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Cezary Olszewski pięć lat temu wziął ślub

Cezary Olszewski uchodził za radosnego i pełnego humoru mężczyznę. Osiągał sukcesy nie tylko na parkiecie, ale także w życiu prywatnym. Jego serce wiele lat temu zdobyła Aneta Gworys. Para pobrała się na początku czerwca 2018 roku w tajemnicy przed mediami. Informację o zaślubinach zakochanych upublicznił Marcin Mroczek, który przyjaźnił się z Cezarym Olszewskim.

"Ślub Czarka" – podpisał ich wspólny kadr.

Marcin Mroczek i Cezary Olszewski
Marcin Mroczek i Cezary Olszewski
Źródło: screen instagam

Po tym, jak informacja o śmierci Cezarego Olszewskiego trafiła do mediów, wiele polskich gwiazd opublikowało upamiętniające tancerza wpisy. Redaktorzy serwisu Plotek natomiast skontaktowali się z Janią Lesar, która znała zmarłego 42-latka z parkietu "Tańca z gwiazdami". Kobieta przyznała, że Cezary Olszewski kiedyś był jej bardzo bliski, jednak potem stracili kontakt.

"Nie wiedziałam. Jestem w szoku. Nie mieliśmy zbytnio kontaktu z nim po "Tańcu z gwiazdami", bo się odizolował. Czasami coś słyszałam o nim, że np. bierze ślub, że daje lekcje tańca i że jest w Warszawie. W czasie trwania 'Tańca z gwiazdami' za to byliśmy nawet sąsiadami i bardzo często się spotykaliśmy" – wyznała.

Tancerka dodała, że Cezary Olszewski był niezwykle czarującym mężczyzną, który wprowadzał do zespołu pozytywną atmosferę.

"Często się spóźniał, więc musiał nie raz na poczekaniu wymyślić historię, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Śmialiśmy się z tego i wszyscy wiedzieliśmy, że Czaruś właśnie zawsze tak czaruje, że wszyscy będą zadowoleni. Był bardzo dobrym nauczycielem tańca, zawsze była przy nim pełna sala ludzi i świetna atmosfera. Bardzo szkoda, że go już nie ma. Bardzo miło go wspominam" – podkreśliła.

Cezary Olszewski wygrał 7. edycje "Tańca z gwiazdami"

Cezary Olszewski przyszedł na świat 17 lipca 1981 roku w Ostrołęce. Za namową jego mamy zaczął już tańczyć w szkole podstawowej. To właśnie wtedy zapisał się na pierwsze lekcje tańca towarzyskiego, a sala treningowa stała się dla niego drugim domem. Jego talent szybko został dostrzeżony nawet na arenie międzynarodowej. Cezary Olszewski wygrywał liczne turnieje Światowej Federacji Tańca Sportowego, mógł pochwalić się także finałem mistrzostw Polski w tańcach standardowych.

"Wychowałem się w blokowisku, na którym nie było za ciekawie. Było ciężko, ale jakoś sobie radziłem. [...] Wylądowałem troszkę lepiej niż moi koledzy z osiedla" – wspominał w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami".

Cezary Olszewski był związany z grupą taneczną Volt, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w "Tańcu z gwiazdami". Tancerz występował tam w latach 2008-2010 w roli trenera i u boku Magdaleny Walach wygrał 7. edycję tego słynnego programu

"Czarek jest rewelacyjnym tancerzem i doskonałym partnerem. Dzięki niemu na parkiecie nie czuję się zagubiona. [...] On rzeczywiście bierze mnie w swoje ramiona i tańczy. Ma ogromny talent! Jest niesamowity w tym, co robi!" – zachwalała go aktorka.

Magdalena Walach i Cezary Olszewski
Magdalena Walach i Cezary Olszewski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości