Edyta Pazura pokazała zdjęcie męża bez koszulki. Fani są pod wrażeniem formy Cezarego Pazury

Autor:
Dominika
Kowalewska
Cezary Pazura na włoskich wakacjach

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają wakacje we Włoszech. Swoje nadmorskie wojaże relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para opublikowała zdjęcia z opisem nawiązującym do Bożego Ciała. Cezary Pazura pokazał się bez koszulki.

Edyta Pazura jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Z przyjemnością relacjonuje swoje życie zawodowe oraz prywatne, które mija jej u boku popularnego aktora Cezarego Pazury. Para doczekała się trójki pociech - dwóch córek oraz syna. W czerwcowy weekend małżonkowie zostawili dzieci i wyruszyli na włoskie wakacje, relacjonując przygodę na swoich kontach na Instagramie.

Cezary Pazura bez koszulki na włoskich wakacjach

Edyta i Cezary Pazurowie postanowili wykorzystać czerwcowy długi weekend na odpoczynek. Wsiedli więc w samolot i wylądowali we Włoszech, a dokładniej w coraz popularniejszym wśród Polaków regionie Pulia. Para wynajęła auto i udała się w podróż po okolicznych turystycznych miejscowościach. Zawitali do Bari oraz Polignano a Mare, znanego z jednej z najpiękniejszych plaż w regionie. Piękna pogoda i połyskująca, turkusowa woda skłoniły Cezarego Pazurę do morskich wojaży. Żona aktora postanowiła uwiecznić męża stojącego na pobliskiej skale. Cezary Pazura pozuje do zdjęcia bez koszulki, eksponując umięśnioną klatkę piersiową.

"Boskie ciało" - napisała pod zdjęciem Edyta Pazura, nawiązując do niedawno obchodzonego katolickiego święta.

Cezary Pazura nie mógł pozostać dłużny. Niedługo później opublikował zdjęcie żony wylegującej się na plaży, okraszając je tym samym opisem.

Cezary Pazura i Edyta Pazura - historia miłości

Cezary Pazura poznał 26 lat młodszą kobietę w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Edyta Pazura miała wówczas zaledwie 19 lat. Aktor miał za sobą wielkie role i trudne doświadczenia, szczególnie w kwestiach miłosnych. Przez lata samodzielnie wychowywał córkę Anastazję i miał za sobą dwa rozwody. Para pobrała się po dwóch latach. Okazało się, że młodziutką Edytę łączy z Cezarym Pazurą naprawdę wiele. Para jakiś czas temu obchodziła 13. rocznicę ślubu. Taki wpis w mediach społecznościowych umieścił wówczas aktor:

"13 (!) lat temu powiedzieliśmy sobie „Tak” Po dwóch latach „chodzenia”. I powiem Wam (między nami), to był najlepszy wybór w kosmosie. Kocham ją nad życie. Moją żonę! Edytko- wszystkiego najlepszego! Niech Miłość nas nie opuszcza na krok. Kocham".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości