Brat księżnej Diany pokazał zdjęcie dziadka. Wygląda jak sobowtór Williama

Książę William jest bardzo podobny do swojego pradziadka
Książę William jest bardzo podobny do swojego pradziadka
Źródło: Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
Rodzony brat księżnej Diany opublikował w sieci zdjęcie, które znalazł w rodzinnym albumie. Na ponad stuletniej fotografii widać jego dziadka w momencie, gdy był jeszcze chłopcem. Fani rodziny królewskiej od razu zauważyli, że wygląda niemal identycznie, co książę William.

Windsorowie to z pewnością jedna z najsłynniejszych rodzin na świecie. Fani "royalsow" od wielu lat śledzą każde ich poczynania, ciekawią się także drzewem genealogicznym rodu. Warto bowiem podkreślić, że w kręgach rodziny królewskiej o wielu osobach nie mówiło się głośno. Teraz ciekawostką z przeszłości podzielił się Charles Spencer, czyli rodzony brat księżnej Diany. Arystokrata pokazał archiwalne zdjęcie, które pochodzi z początku XX wieku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak o relacji z rodziną partnera. "Najlepsza jest babcia Sebastiana"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Brat księżnej Diany pokazał zdjęcie dziadka. Wygląda niczym książę William

Charles Spencer opublikował na Twitterze ponad stuletnie zdjęcie, które znalazł w rodzinnym albumie. Fotografia pochodzi z 1902 roku i widzimy na nim trójkę dzieci: dziadka Charlesa Spencera i księżnej Diany - Alberta, a także jego kuzynostwo: cioteczną babkę Lavinnię i wujka Cecila. Fani dynastii Windsorów byli wprost zachwyceni dotąd niepublikowanym kadrem.

"Uwielbiam rodzinne zdjęcia, które znajduję tutaj, w Althorp. Mój dziadek (po lewej), moja cioteczna babka Lavinia (w środku) i mój stryjeczny dziadek Cecil, wyruszają na bal przebierańców około 1902 roku" - napisał Charles Spencer.

Internauci od razu zauważyli, że Albert wygląda niczym młody książę William. Następca tronu wygląda zupełnie niczym jego pradziadek.

"Twój dziadek i książę Walii są identyczni";

"William to kopia twojego dziadka";

"Widać rodzinne podobieństwo! Dziadek i młody William, książę Walii" - czytamy w komentarzach.

Książę William jest mocno związany z rodziną. Niestety, nie z bratem

Książę William od dziecka był wychowywany do roli przyszłego króla. Syn księżnej Diany i Karola III wziął sobie do serca wszystkie zasady, jakie panują na królewskim dworze. Książę Walii od zawsze stroni od skandali, a w brytyjskich mediach ma wizerunek niemal idealnego męża i ojca. Sam tez nigdy nie ukrywał, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza w życiu.

Do niedawna książę William miał świetny kontakt ze swoim bratem. Obaj przeżyli śmierć matki, a w dorosłym życiu się zaprzyjaźnili. Niedawno wyszło jednak na jaw, że następca tronu od początku nie potrafił zaakceptować wybranki księcia Harry'ego, która miała mu nie odpowiadać z wielu względów. Książę Sussex wyjawił w ostatnim wywiadzie, że pokłócił się z bratem do tego stopnia, że doszło nawet do rękoczynów. Książę William nigdy nie odpowiedział bratu publicznie na jego zarzuty, ponieważ zabrania mu tego protokół.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości