Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej uległ wypadkowi. Jaspera Sołtysiewicza czeka operacja

Autor:
Dominika
Kowalewska
Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz

Wiktoria Gąsiewska i jej nowy partner Jasper Sołtysiewicz wybrali się z przyjaciółmi do Niemiec. Dla aktora krótki wypad nie zakończył się dobrze. Jasper Sołtysiewicz uległ wypadkowi i będzie musiał przejść operację. Co się stało?

Wiktoria Gąsiewska jest uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 23-letnia gwiazda niedługo będzie obchodziła 20-lecie pracy artystycznej. Wiktoria Gąsiewska od najmłodszych lat pracuje w przemyśle artystycznym. Na małym ekranie zadebiutowała, mając zaledwie kilka lat. Aktorka dorastała na oczach fanów, a o życiu prywatnym dorastającej kobiety chętnie rozpisują się ogólnopolskie media.

Wiktoria Gąsiewska przez kilka lat związana była z kolegą z planu Adamem Zdrójkowskim. Tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesowych młodego pokolenia, toteż informacja o ich rozstaniu nie mogła przejść bez echa. Aktualnie aktorka związana jest z Jasperem Sołtysiewiczem, również aktorem. Niedawno para zadebiutowała razem na ściance.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką" Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej miał wypadek

Niedawno Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz wybrali się wraz ze znajomymi do Niemiec. Jak się okazuje, wakacje przerwał wypadek, któremu uległ aktor.

"No i czeka mnie operacja... 'Czy warto było szaleć tak...?'" - poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aktor dodał materiały ze szpitala, dzięki czemu internauci dowiedzieli się, że ma unieruchomioną rękę. Para podeszła do sytuacji z dużym dystansem i podzieliła się zdjęciem, na którym zagipsowaną kończynę ozdobili mikołajową czapką. Jak na razie nie zdradzono okoliczności, w których doszło do uszkodzenia ręki.

Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej uległ wypadkowi Źródło: Instagram

Kim jest Jasper Sołtysiewicz?

Jasper Sołtysiewicz urodził się 23 września 1997 roku w Warszawie. Jest dwa lata starszy od Wiktorii Gąsiewskiej. Ma młodszego brata Josta, który także jest aktorem. Jasper ma na swoim koncie kilka ról w popularnych serialach telewizyjnych cieszących się dużą popularnością wśród widzów.

O nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej mówiło się już od jakiegoś czasu. Para była widywana podczas wspólnego spędzania czasu. Sami również nie stronili od zdjęć, które potem lądowały w ich mediach społecznościowych. Odkąd w listopadzie po raz pierwszy zaprezentowali się podczas publicznego wyjścia i potwierdzili, że są para, często publikują treści związane z wyjazdami czy momentami, w których są po prostu razem.

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska potwierdziła nowy związek? Wiktoria Gąsiewska Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości