Wrażliwe i niezwykle kreatywne. Poznaj gwiazdy spod znaku Raka

Magda Gessler, Piotr Kraśko, Monika Olejnik
Magda Gessler, Piotr Kraśko, Monika Olejnik — gwiazdy spod znaku Raka
Źródło: MWMEDIA / Getty Images
Wierzy się, że osoby spod znaku Raka (urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca) są ponadprzeciętnie wrażliwe, dzięki czemu doskonale umieją rozpoznać potrzeby i emocje innych. Astrolodzy twierdzą, że Raki są niezwykle kreatywne, co bardzo pomaga im w każdej twórczej pracy. Magda Gessler, Piotr Kraśko czy Monika Olejnik, to tylko niektóre gwiazdy, którym patronuje ten niezwykły znak.

Według astrologów osoby urodzone pod znakiem zodiaku Raka cechuje emocjonalność i wrażliwość, co sprawia, że z łatwością nawiązują głębokie relacje z innymi ludźmi. Osoby, którym patronuje ten znak, cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, dlatego zazwyczaj są bardzo oddane swoim najbliższym. Zodiakalne Raki mają również silną intuicję, która bywa niezwykle pomocna i zdarza się, że pomaga im uniknąć kłopotów. Ludzie spod wspomnianego znaku są także znani ze swojej opiekuńczości wobec bliskich, co sprawia, że otaczają się dużym gronem tych, którzy doceniają ich oddanie i serdeczność.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein
Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Dlaczego jej tata musi spać przy zapalonym świetle?

Maciej Stuhr, Joanna Opozda i Anna Dymna

Maciej Stuhr, Joanna Opozda i Anna Dymna z powodzeniem realizują się w zawodzie aktora. Znak zodiaku, jakim jest Rak, z pewnością pomaga im w artystycznym wyrażaniu siebie na scenie. Poniżej poznasz cechy gwiazd, które związane są z tym znakiem zodiaku.

Maciej Stuhr to aktor z wieloletnim stażem, który swój talent odziedziczył po równie uzdolnionym ojcu. Jednak jak sam wspomina w wywiadach, jego wrażliwość jest po mamie. Ta cecha z pewnością pomaga mu w zrozumieniu i odpowiednim ukazaniu emocji, jakie mają wyrażać na scenie grane przez niego postacie. Aktor jest niezwykle rodzinnym człowiekiem i ceni sobie ciepło domowego ogniska.

Przeczytaj też: Maciej Stuhr w poruszających słowach na temat mamy. "Nauczyła mnie wrażliwości"

Joanna Opozda jest aktorką obdarzoną ogromną empatią. Jej umiejętność nawiązywania głębokich więzi z innymi artystami na planie umożliwia jej tworzenie znakomitych kreacji aktorskich. Gwiazda rewelacyjnie potrafi wykorzystać swoją wrażliwość na potrzeby pracy na filmowym planie, dzięki czemu grane przez nią postacie są bardzo autentyczne, wyraziste i przekonujące.

Anna Dymna to prawdziwa legenda polskiego aktorstwa. Gwiazda znana jest m.in. z ponadczasowej komedii "Sami Swoi". Dzięki swojej aktorskiej emocjonalności szczegółowo potrafi oddać grane przez siebie role niezależnie od tego, z jakiego filmowego gatunku pochodzą. Anna Dymna słynie ze swojej wrażliwości na potrzeby innych. Gwiazda jest nie tylko znakomitą aktorką, ale także zaangażowaną społeczniczką. Jej empatia i życzliwość to cechy, za które pokochało ją wielu Polaków.

Maciej Stuhr, Joanna Opozda, Anna Dymna
Te gwiazdy są spod znaku Raka — Maciej Stuhr, Joanna Opozda, Anna Dymna
Maciej Stuhr, Joanna Opozda, Anna Dymna
Źródło: MWMEDIA

Magda Gessler, Piotr Kraśko i Monika Olejnik

Dziennikarstwo jest doskonałym wyborem dla osób spod znaku Raka, ponieważ w tym zawodzie potrzebna jest umiejętność nawiązywania relacji czy wręcz nawet więzi z innymi ludźmi. Związane z tym znakiem cechy, takie jak charyzma, czy kreatywność z pewnością także ułatwią pracę każdemu adeptowi wspomnianego zawodu.

Piotr Kraśko to doświadczony dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem, którego profesjonalizm i oddanie swojej pracy sprawiają, że jest doskonałym ambasadorem zawodu, jaki reprezentuje. Wzbudza u rozmówcy zaufanie do tego stopnia, że ten nie skrywa przed nim żadnych tajemnic. Skrupulatność czy rzetelność pozwalają mu na przekazywanie informacji w jasny, zrozumiały i angażujący widzów sposób.

Monika Olejnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskich mediach. Jej niezwykła zdolność do zadawania trudnych, a przy tym celnych pytań oraz dochodzenie do sedna sprawiają, że gwiazda jest ceniona za swoją profesjonalną postawę i odwagę już od wielu lat. Monika Olejnik nie boi się wchodzić w konfrontacje nawet z najważniejszymi postaciami świata polityki, bo wie, że prawda zawsze się obroni.

Magda Gessler to prawdziwa ikona polskiej telewizji. Gwiazda, mimo iż dla wielu pozornie wydaje się twarda i nieczuła, to ma w sobie całe połacie wrażliwości i zrozumienia wobec innych. W programie "Kuchenne Rewolucje" mogliśmy zobaczyć już niejeden ludzki dramat, który dzięki postawie prowadzącej udało się przemienić w sukces. Z pewnością bardzo pomocna w pracy Magdy Gessler jest jej niezawodna intuicja, która jest domeną wielu osób spod znaku Raka.

Cechy zodiakalnego Raka, takie jak wrażliwość, empatia i umiejętność nawiązywania głębokich więzi są ogromnym atutem wszystkich wspomnianych gwiazd. Dzięki nim potrafią tworzyć autentyczne, a przy tym poruszające kreacje aktorskie czy realizować się w pracy dziennikarskiej. Produkcje z ich udziałem zapadają w pamięci widzów na długie lata.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości