Colin Farrell opowiedział o synu. Henry Tadeusz miał do niego nietypową prośbę

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem

Colin Farrell w ostatnim wywiadzie otworzył się na temat swojego najmłodszego syna, którego mamą jest Alicja Bachleda-Curuś. Aktor przyznał, że nastoletni Henry Tadeusz jakiś czas temu wystosował do niego bardzo nietypową prośbę. "Staram się mu tłumaczyć" - opowiadał Colin Farrell.

Colin Farrel i Alicja Bachleda-Curuś kiedyś tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie filmu "Ondine", gdzie grali kochanków, a potem przenieśli te emocje do rzeczywistości. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, jednak do dziś Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś mają ze sobą świetne relacje, dzielą się też opieką nad ich nastoletnim synem. Niedawno aktor zabrał swojego potomka na galę rozdania Oscarów, gdzie dumnie prezentował się u boku chłopca.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Colin Farrell o Henry'm Tadeuszu. Syn miał do niego nietypową prośbę

Ellen DeGeneres w rozmowie z Colinem Farrellem nawiązała do zdjęć, jakie ostatnio zrobili mu paparazzi. Aktor biegał na nich po Los Angeles w bardzo krótkich szortach i przewiewnej koszulce. Celebryci nie ukrywali rozbawienia kadrami, a w pewnym momencie prowadząca show przyznała, że krótkie spodnie są teraz bardzo na czasie.

Wówczas Colin Farrell zaznaczył, że nie ma racji i nawiązał do swojego najmłodszego syna, Henry'ego Tadeusza. Okazuje się, że chłopiec miał do niego pewną nietypową prośbę.

"Mój najmłodszy syn absolutnie by się z tobą nie zgodził, bo nienawidzi, kiedy je noszę. Mówi: 'Proszę cię, tato, nie noś krótkich spodenek'. Staram się mu tłumaczyć, że są po prostu wygodne" - powiedział.

Colin Farrell ma świetne relacje z potomkiem, który niedawno towarzyszył mu podczas Oscarów. Obaj panowie z gracją prezentowali się w smokingach i długo planowali to, jak będą wyglądać. Aktor zdradził, że syn nie zawsze jednak jest pod wrażeniem jego różnych wcieleń i nie był zachwycony tym, jak zobaczył go ucharakteryzowanego na pingwina w filmie o Batmanie.

"Kiedy mój dzieciak zobaczył mnie po raz pierwszy, był absolutnie przerażony. Mam to nagrane w telefonie" - komentował aktor.

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella chce iść w ich ślady

Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z Szymonem Majewskim opowiedziała o swoim synku i relacji, jaką chłopiec ma ze swoim ojcem. Okazało się, że nastolatek chce związać swoje życie z aktorstwem i myśli o tym, by pójść w ślady swoich sławnych rodziców. Polka i Colin Farrell mają jednak pewne obawy.

"Colin bardziej niż ja chce go ustrzec przed aktorstwem. Ja miałam bardzo dobre wspomnienia, może dlatego, że zaczynałam jako dziecko. Miałam dość bezpieczną tę drogę. Myślę, że w pewnym wieku można już dostrzec, że Hollywood jest np. niebezpieczne, a ja byłam przed tym uchroniona. Myślę, że Colin przed tym chce go ostrzec i ochronić, ale będzie robił, co będzie chciał" — powiedziała.

Alicja Bachleda-Curuś i jej syn na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, dlatego Henry Tadeusz ma ułatwione kontakty z ojcem i od początku ma z nim świetną relację.

"Mają świetny kontakt. Wszyscy trzymamy sztamę, dlatego on czuje bezpieczeństwo i docenia nas" — zapewniała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości