Uzdolniona córka Borysa Szyca kończy 17 lat. "Patrzę na ciebie z miłością i podziwem"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Borys Szyc świętował urodziny córki Soni

Borys Szyc to dumny ojciec, co często podkreśla w czułych wpisach o swoich dzieciach w mediach społecznościowych. Aktor świętuje siedemnaste urodziny swojej córki Soni. Dziewczyna jest uzdolniona muzycznie.

Borys Szyc - ile ma dzieci?

Borys Szyc po raz pierwszy został tatą w 2005 roku, gdy miał 27 lat. Urodziła się wtedy jego córka Sonia, która jest owocem związku aktora z Anną Bareją. W 2019 roku gwiazdor kina ożenił się z Justyną Szyc-Nagłowską. Rok później para przywitała na świecie syna Henryka. Malec wprowadził wiele radosnych chwil w życie aktora. Gdy Henio obchodził pierwsze urodziny, Szyc umieścił wzruszający opis na Instagramie: "Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku...przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach. Dziękuję ci kochanie @jus_naglowska za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość!".

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka. Źródło: Co za Tydzień

Córka Borysa Szyca obchodzi 17. urodziny. Kim jest Sonia Szyc?

Borys wspiera również swoją prawie dorosłą córkę. Jest bardzo dumny z dziewczyny, która 7 stycznia kończy 17 lat. Aktor opublikował jej zdjęcia w sieci i złożył piękne życzenia: "Moja ukochana córeczka kończy dziś 17 lat. Życzę Ci najlepiej, z całego serca. Jestem z Ciebie dumny, patrzę na Ciebie z miłością i podziwem kochanie. Spełniaj swoje marzenia dalej. Kocham". Szyc często udostępnia wspólne chwile z córką. Gwiazdor w swoich wpisach na Instagramie podkreśla, ile znaczy dla niego kontakt ze starszą pociechą: "Kocham Cię bardzo i zawsze będę obok, by Ci pomóc".

Córka Borysa Szyca uwielbia jeździć konno. Pasjonuje ją również muzyka. Sonia potrafi grać na gitarze i pianinie. Dziewczyna chętnie prezentuje na Instagramie swoje zdolności. Zaskoczyła swoich fanów również talentem wokalnym. Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć i usłyszeć jej muzyczny popis.

Internauci są zachwyceni: "Jesteś potwornie zdolna", "To jest talent". Borys Szyc zostawił pod nagraniem trzy serduszka dla córki.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości