Córka Eminema zaręczyła się. Hailie Jade Mathers pokazała zdjęcie pierścionka

Córka Eminema zaręczyła się
Córka Eminema zaręczyła się
Źródło: Getty Images North America
Rodzina Eminema ma prawdziwy powód do świętowania. Jego 27-letnia córka Hailie Jade Mathers zaręczyła się. Na Instagramie pokazała zdjęcia pierścionka, na których widzimy również jej ukochanego.

Hailie Jade Mathers jest jedyną córką Eminema, a tak właściwie Marshalla Mathersa. Raper był dwukrotnie żonaty z matką swojej córki Kimberly Anne Scott, którą poznał jeszcze w szkole średniej. Para była ze sobą od 1989 r., a po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęli 10 lat później.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Eminem był żonaty dwa razy

W 2001 r. małżeństwo rozpadło się, jednak uczucia między nimi odnowiły się po kilku latach i już w styczniu 2006 r. para ponownie powiedziała sobie "tak". Wydawać by się mogło, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, jednak jeszcze w grudniu tego samego roku rozstali się.

Eminem nie krył, że córka jest dla niego bardzo ważna. Wspomina o niej nawet w kilku swoich utworach. Kiedy Hailie weszła w nastoletni wiek, fani twórczości rapera zachwycali się jej urodą. Mówili, że wygląda identycznie jak sławny ojciec.

Córka Eminema zaręczyła się

Hailie Jade Mathers bardzo dba o swoją prywatność i nie chce dopuszczać mediów do swojego życia. Czasami jednak robi wyjątki tak jak i tym razem. 27-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje ze swoim (już) narzeczonym.

Tym samym córka Eminema poinformowała o zaręczynach ze swoim długoletnim partnerem Evanem McClintockiem. Chłopak oświadczył się 4 lutego.

Zaręczony post córki Eminema wzbudził niemałe zainteresowanie w sieci. 27-latkę na Instagramie śledzi bowiem 3 mln osób. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

"OMG, gratulacje", "Piękne zdjęcia", "Co za pierścionek", "Dużo szczęścia dla was" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości