Klaudia El Dursi rzadko pokazuje starszego syna. Teraz miała ważny powód

Klaudia El Dursi jest mamą dwójki dzieci
Klaudia El Dursi jest mamą dwójki dzieci
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Klaudia El Dursi z okazji 14. urodzin swojego najstarszego syna opublikowała wzruszający post. Celebrytka opublikowała serię archiwalnych zdjęć i nawiązała do młodego macierzyństwa. Klaudia El Dursi urodziła bowiem pierwsze dziecko, gdy miała zaledwie 19 lat. "Choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie" - przyznała.

Klaudia El Dursi zdobyła sławę dzięki udziałowi w "Top Model" i bardzo szybko rozwinęła swoją karierę. Zwyciężczyni "złotego biletu" praktycznie od razu po zakończeniu emisji programu została prowadzącą "Hotel Paradise", a na Instagramie do dziś śledzą ją tysiące fanów. Klaudia El Dursi poza udanym życiem zawodowym może pochwalić się także szczęśliwym życiem prywatnym. Gwiazda jest w długoletnim związku i ma dwóch synów: Dawida i Jana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ELDURSI_SYNOWIESLAWA
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi świętuje urodziny starszego syna

Młodszy z chłopców jest synem obecnego partnera Klaudii El Dursi Jacka Leszczyńskiego, a starszy jest owocem jej związku z byłym ukochanym. Celebrytka i tata Dawida sprawują nad nim opiekę naprzemienną, jednak na co dzień nastolatek mieszka ze swoją sławną mamą. Z okazji jego 14. urodzin Klaudia El Dursi opublikowała na Instagramie wzruszający post.

Prowadząca "Hotel Paradise" okrasiła wpis liczną serią zdjęć ze swoim pierworodnym. Celebrytka przy okazji odniosła się do wczesnego macierzyństwa.

"Dokładnie 14 lat temu moje życie się odmieniło... Mając 19 lat, urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie... Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacja. Moją miłością. Dla ciebie chcę być lepszę wersją siebie. Dziękuję synku" - napisała.

Rodzina modelki uczciła urodziny chłopca wspólnym wyjściem do restauracji, gdzie czekało nie tylko dobre jedzenie, ale też balony.

"Synku, bądź szczęśliwy"- życzyła mu na InstaStories.

Klaudia El Dursi o kontaktach z byłym partnerem. Mają razem syna

Klaudia El Dursi została po raz pierwszy mamą, gdy miała zaledwie 19 lat i dopiero wchodziła w dorosłe życie. Celebrytka rozstała się z ojcem jej pierwszego syna tuż po porodzie i nie mieli wówczas najlepszych relacji. Prowadząca "Hotel Paradise" bardzo rzadko i dość niechętnie wypowiada się na temat swojego byłego związku, który zakończyła wiele lat temu. W jednym z wywiadów zrobiła jednak wyjątek. Klaudia El Dursi wyjaśniła, że dziś ma bardzo dobre relacje z ojcem 14-letniego Dawida, jednak wymagało to i od niej i byłego partnera sporej pracy.

"Uwielbiamy się, kochamy się. (...) Musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Celebrytka przyznała, że bardzo często spotyka się z mężczyzną i dziś nie ma między nimi nieporozumień. Jej syn Dawid mówi "tato" zarówno do jej obecnego partnera oraz do swojego biologicznego ojca.

"Nie wyobrażam sobie czasu wolnego bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości