Córka Joanny Krupy uległa wypadkowi. "To było traumatyczne"

Joanna Krupa jest mamą trzyletniej Ashy
Joanna Krupa jest mamą trzyletniej Ashy
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie zdradziła, że jej trzyletnia córeczka niedawno uległa wypadkowi. Modelka od razu zabrała dziewczynkę do najlepszego chirurga plastycznego, który zajął się jej obrażeniami. "Musiała mieć szwy na twarzy to było dla mnie traumatyczne" - wspominała.

Joanna Krupa kilka dni temu przyleciała do Polski. Modelka często bierze ze sobą córeczkę, którą też uczy języka polskiego. Trzylatka tym razem została jednak z tatą w Stanach Zjednoczonych i okazuje się, że wiążę się to z nieprzyjemną historią. Mała Asha uległa bowiem wypadkowi i musiał interweniować chirurg plastyczny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?
Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?
Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?

Joanna Krupa o macierzyństwie. "Zawsze martwisz się o to dziecko"

Joanna Krupa w jednym z ostatnich wywiadów odniosła się do macierzyństwa. Modelka nigdy nie ukrywała, że chciała zostać mamą i uważa to za jedną z najpiękniejszych przygód w życiu. Gwiazda uważa, że urodzenie dziecka wywróciło nieco jej świat do góry nogami.

"Wszystko. Moment od tego czasu, kiedy dowiesz się, że jesteś w ciąży. Te dziewięć miesięcy, kiedy się nosi to dziecko, jak dziecko kopie. Każdy moment jest przepiękny, tylko że inny stres zaczyna się w życiu, a ty zawsze martwisz się o to dziecko" - mówiła w rozmowie z Jastrząb Postem.

Jurorka "Top Model" jednocześnie zdradziła, że mała Asha niedawno uległa wypadkowi. Między innymi właśnie dlatego nie przyleciała z nią do Polski.

"Ostatnio Asia rozwaliła sobie czoło. Musiała mieć szwy. I pomyślałam, że zaczął się taki etap, kiedy przez długi czas będę się o nią martwić. Teraz jest taki etap, później zacznie jeździć autem, a stres matki i martwienie się o dziecko nigdy nie przejdzie. Ale bycie matką jest przepiękne" - opowiadała.

Córka Joanny Krupy uległa wypadkowi. Interweniował chirurg

Joanna Krupa zdradziła szczegóły tego niefortunnego wydarzenia.

"Byłam o dermatologa, już płaciłam, już miałyśmy wychodzić. Ona się przewróciła i akurat był wyższy marmur i uderzyła prosto w ten marmur. Musiała mieć szwy na twarzy to było dla mnie traumatyczne. Teraz jeszcze miała bandaż, nie wiem do końca, jak to wygląda, jak wrócę do domu, to zobaczę" - opowiadała.

Modelka dodała, że zabrała córkę do chirurga plastycznego, by zajął się jej raną. Gwiazda bardzo poważnie podeszła do zaistniałej sytuacji.

"Byliśmy u najlepszego lekarza, chirurga plastyka i zobaczymy, bo to jednak jej twarz, więc chciałam, aby zszyto wszystko bardzo dobrze. Ale ona od razu już na następny dzień zachowywała się, jakby nic się nie stało. To ja miałam większą traumę niż ona" - wyjaśniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości