Gwiazdy

Edyta Pazura hucznie świętowała urodziny męża. Pokazała nogę w gipsie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Żona aktora podzieliła się smutnym podsumowaniem

Edyta Pazura urodziny swojego sławnego męża świętowała w cekinowej sukience i wysokich szpilkach, wyraźnie oddając się zabawie. Niestety impreza nie skończyła się dla gwiazdy zbyt dobrze i dzień później pokazała się fanom z nogą w gipsie.

Edyta i Cezary Pazurowie tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Aktor niedawno skończył 60 lat i z tej okazji jego żona zapalnowała dla niego urodzinowy miesiąc atrakcji. Małżeństwo początkowo wyjechało na romantyczny urlop we dwoje do Włoch, skąd ochoczo publikowali w sieci zdjęcia. Natomiast gdy wrócili już do Warszawy, Edyta Pazura wyprawiła swojemu ukochanemu huczną imprezę.

Edyta Pazura złamała nogę podczas urodzin Cezarego Pazury

Edyta Pazura szczegółami imprezy urodzinowej swojego męża, która odbyła się 25 czerwca, pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie. Aktor nie szczędził żonie czułości i był wyraźnie wzruszony jej postawą. Cezary Pazura zdmuchnął świeczki na torcie, a goście złożyli mu serdeczne życzenia. Zabawa nie skończyła się jednak dla wszystkich szczęśliwie.

Rano Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją z nogą w gipsie. Gwiazda połamała się podczas imprezy.

"Impreza urodzinowa Czara udała się. Zgadnijcie, kto był królową balu?" - napisała.

Fani od razu złożyli jej życzenia powrotu do zdrowia.

"Szybkiego powrotu do zdrowia, przytulam. Też miałam gips w zeszłym roku dwa razy";

"Najważniejsze, że impreza urodzinowa udana. A pani zdrówka życzę";

"Elegancki bucik na ten upał" - czytamy w komentarzach.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta i Cezary Pazurowie są jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie

Edyta i Cezary Pazurowie poznali się 15 lat temu, gdy gwiazdor polskiego kina wsiadł do pociągu relacji Kraków-Gdynia. Wówczas w jednym z wagonów spotkał zaledwie 19-letnią przyszłą żonę, która od razu go zauroczyła. Edyta Pazura zapewniała, że rozmawiając po raz pierwszy ze swoim przyszłym mężem, nie wiedziała, że jest sławnym aktorem. Opinia publiczna szybko zarzuciła jej jednak "chęć wybicia się" na ukochanym.

Wszystko dlatego, że Cezary Pazura w momencie poznania swojej trzeciej żony był już po dwóch rozwodach i miał 45 lat. Edyta Pazura była zaś dopiero wchodzącą w dorosłe życie kobietą. Para przetrwała wszelkie kryzysy, pobrała się i doczekała się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości