Córka Snoop Dogga przeszła udar. "Mam tylko 24 lata"

Snoop Dogg
Snoop Dogg
Źródło: Getty Images AsiaPac
Córka Snoop Dogga przeszła udar. 24-latka poinformowała obserwujących o hospitalizacji, która miała związek właśnie z tym incydentem. Dodatkowo influencerka od wielu lat choruje na toczeń. "Czym sobie na to zasłużyłam" - pyta Cori Broadus.

W zeszłym roku Cori Broadus opowiedziała publicznie o problemach związanych z toczniem, na który choruje. Zdradziła, że odstawiła wszelkie leki, by przejść na terapię, którą określiła jako "naturalną". Aktualnie jej stan znacznie się pogorszył.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_26
Adam Driver o karierze i początkach w aktorstwie

Córka Snoop Dogga przeszła udar

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Cori Broadus podzieliła się informacją, że przebywa obecnie w szpitalu. Chwilę później, z żalem, wyjawiła powód.

"Dziś rano miałam poważny udar. Kiedy się o tym dowiedziałam, załamałam się i wpadłam w płacz. Mam tylko 24 lata. Co kiedyś zrobiłam, żeby sobie na to zasłużyć?" - napisała na swoim profilu córka Snoop Dogga.

Cori Broadus nie wyjawiła więcej szczegółów dotyczących swojego pobytu w szpitalu. Wiadomo jednak, że już w wieku sześciu lat została zdiagnozowano u niej toczeń. Jest to zapalna choroba autoimmunologiczna, w której układ odpornościowy, zamiast zwalczać infekcje, atakuje zdrową tkankę i może doprowadzić do zapalenia stawów, skóry, nerek, płuc, serca, a nawet mózgu. Często objawia się też charakterystycznymi zmianami skórnymi.

Ze względu na stosowanie sterydów, córka artysty boryka się dodatkowo z problemem otyłości, co dodatkowo wpłynęło na rozwinięcie u niej depresji, która doprowadziła do próby samobójczej.

Córka Snoop Dogga zaprzestała leczenia

W zeszłym roku Cori Broadus udzieliła szczerego wywiadu na temat stanu swojego zdrowia. Córka Snoop Dogga wyjawiła, że przestała przyjmować leki, a zamiast nich zaczęła stosować terapię, którą nazwała "naturalną"

"Stosuję wszystko, co naturalne, różnego rodzaju zioła, wodorosty, napary. Zaczęłam ćwiczyć, piję dużo wody. Myślę, że moje ciało teraz mówi: OK, to nowy program działania, i ono się do tego przyzwyczaja" - wyjaśniała.

Na zmianę leczenia 24-latka zdecydowała się ze względu na złożoność dotychczasowej terapii. Jak tłumaczyła, miała dość przyjmowania od 10 do 12 tabletek na dzień.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images AsiaPac

podziel się:

Pozostałe wiadomości