Córka Tomasza Oświecińskiego dostała na urodziny samochód. 14-letnia Maja ma za sobą jadę próbną

Tomasz Oświeciński
Córka Tomasza Oświecińskiego dostała na urodziny samochód
Źródło: MWMEDIA
Córka Tomasza Oświecińskiego podobnie jak znany tata realizuje się w aktorsko. Gwiazdor właśnie pochwalił się prezentem, jaki podarował 14-letniej Mai. Dziewczynka otrzymała samochód. Przy okazji pochwaliła się jazdą próbną.

Tomasz Oświeciński zyskał ogólnopolską sławę dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Gwiazdor oprócz rozwijania swojej kariery, skupia się również na życiu rodzinnym. Prywatnie jest żonaty Aleksandrą Oświecińską, z którą wychowuje córkę Maję.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Lidia Kazen o nowościach w TVN. Grube miliony do wygrania i Maciej Stuhr z własnym programem

Tomasz Oświeciński podarował córce samochód na urodziny

Maja Oświecińska pomimo młodego wieku już od kilku lat realizuje się jako aktorka. 14-latka gra m.in. serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w postać Julii, córki Magdy i Igora. Na temat córki Tomasza Oświecińskiego co jakiś czas jest głośno w mediach. Kilka miesięcy temu serwisy internetowe informowały o tym, że ojciec dziewczynki zdecydował, aby jego pociecha nie chodziła do szkoły, a zamiast tego pobierała nauki w domu.

Teraz Maja Oświecińska znowu jest na językach, a to wszystko z powodu prezentu, który podarował jej ojciec na 14. urodziny. Na instagramowym koncie Tomasza Oświecińskiego właśnie pojawiło się wideo, na którym możemy zobaczyć 14-latkę kierującą autem. W swoim wpisie aktor podkreślił, że samochód był marzeniem jego pociechy.

"Majcia właśnie zrealizowała swoje marzenie i odebrała swój pierwszy samochód" - pochwalił się Tomasz Oświeciński w treści dodanego posta.

Maja Oświecińska uczy się w domu

Maja Oświecińska jakiś czas temu zrezygnowała z konwencjonalnego modelu edukacji na rzecz nauczania domowego. Wszystko z powodu tego, że dziewczynka chce się równocześnie uczyć, rozwijać zawodowo. Dzieki domowej nauce będzie mogła również realizować swoje liczne zainteresowania. Ojciec młodej aktorki podzielił się przemyśleniami na temat nauczania domowego córki, twierdząc, że jest to idealny wybór dla dzieci marzących o karierze w show-biznesie.

"Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem" - wyjawił aktor na Instagramie.

W dalszej części swojego wpisu Tomasz Oświeciński podkreślił, że jest niezwykle dumy z córki i jej postępów w nauce uzyskanych podczas nauczania domowego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości