Czy syn Krzysztofa Krawczyka ma już gdzie mieszkać? Są nowe informacje

Krzysztof Krawczyk Junior jest bezpieczny
Krzysztof Krawczyk Junior jest bezpieczny
Źródło: MWMEDIA
Po wielu mieszkaniowych perypetiach Krzysztof Krawczyk Junior ma gdzie mieszkać. Syn Krzysztofa Krawczyka znalazł nowe lokum na jednej z najpopularniejszych ulic w Łodzi. "Wszystko zorganizował sam" - powiedział Zbigniew Rabiński.

Krzysztof Krawczyk Junior jest jedynym biologicznym dzieckiem zmarłego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. Za życia artysta nie miał szczególnie bliskich relacji z synem. Krzysztof Krawczyk Junior zmaga się z nieuleczalną chorobą, która nie pozwala mu pracować. W jednym z reportaży programu "Uwaga!" obnażono warunki, w jakich żył syn gwiazdora. Dzięki wsparciu ludzi sytuacja uległa znacznej poprawie, jednak nie na długo. Krzysztof Krawczyk Junior musiał wyprowadzić się od swojej partnerki i znaleźć nowe mieszkanie. Media donoszą, że mężczyźnie udało się osiągnąć cel.

Krzysztof Krawczyk Junior znalazł mieszkanie

W kwietniu w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl mężczyzna opowiedział o swojej trudnej sytuacji. Jego życie stało się lepsze, odkąd związał się z Katarzyną Filipiak. Niestety, z powodu choroby i sytuacji rodzinnej syn Krzysztofa Krawczyka musiał wyprowadzić się od partnerki.

- Parę dni temu miałem atak padaczki, stan pomroczny. Moja choroba wymaga, żebym spał minimum 10 godzin dziennie. W tym mieszkaniu nie mam takiej możliwości. Wszyscy kładą się spać około północy, wstają bardzo wcześnie rano. Nie mam tu warunków na odpoczynek - mówił wówczas Krzysztof Krawczyk Junior w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Mężczyzna stwierdził, że nie stać go na samodzielne wynajęcie mieszkania - bez pomocy miasta. Niedawno Fakt poinformował, że Krzysztof Krawczyk Junior znalazł jednak swój własny kąt i zdradził, gdzie znajduje się nowe lokum.

"Znalazł sobie mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza" - powiedział w rozmowie z Faktem Zbigniew Rabiński.

Agata Kulesza w nowym spektaklu zagra matkę
Źródło: "Co za Tydzień"

Krzysztof Krawczyk Junior - choroba

Krzysztof Krawczyk Junior cierpi na padaczkę pourazową. Choroba jest konsekwencją wypadku z lat 80. 28 czerwca 1988 roku Krzysztof Krawczyk jechał samochodem wraz z 15-letnim wówczas synem oraz Ewą Krawczyk. Muzyk zasnął za kierownicą Fiata 125p i uderzył w drzewo na tzw. "zakręcie śmierci" w Buszkowie w okolicach Bydgoszczy. Krzysztof Krawczyk doznał licznych obrażeń twarzy, natomiast jego syn - Krzysztof Krawczyk Junior - był przez kilka dni nieprzytomny. Mężczyzna musi na stałe przyjmować leki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości