Damian Michałowski pokazał paragon grozy. Dzieci nabiły mu niezły rachunek

Damian Michałowski
Damian Michałowski pokazał swój paragon grozy
Źródło: x-news
Damian Michałowski jest jednym z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wraz z Pauliną Krupińską towarzyszą widzom porannego pasma stacji TVN. Dziennikarz jest aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno opublikował zdjęcie paragonu z jednej z kawiarni. Wysokość rachunku zawdzięcza dzieciom.

Paragony grozy to hasło, które od kilku miesięcy towarzyszy Polakom. W sieci pojawiają się coraz to nowe odsłony rachunków, których wysokość przyprawia o zawrót głowy. W wakacje dominowały paragony z nadmorskich jadłodajni, w których to gofry osiągały zawrotne ceny. Damian Michałowski podzielił się swoich rachunkiem grozy, za który w pełni odpowiadają pociechy dziennikarza.

Damian Michałowski pokazał paragon grozy

Damian Michałowski podzielił się z internautami niezwykłą przygodą, która zdarzyła mu się w kawiarni. Jak zrelacjonował dziennikarz, dzieci nagle zniknęły z pola widzenia, a to, co zrobiły, przyprawi o zawrót głowy niejednego rodzica. Okazuje się, że pociechy nabiły na kawiarnianą kasę rachunek na przeszło 200 zł!

"Mój paragon grozy. Wskazówka dla rodziców: jeśli będąc w kawiarni z dziećmi - nagle ich nie słyszycie, nie myślcie, że się cicho bawią. Prawdopodobnie wchodzą za bar i nabijają na kasę kawę dla wszystkich gości. 'Myśleliśmy, że to taka zabawkowa - usłyszałem. Pozostaje mi być wdzięcznym, że skończyło się na 195 zł, a nie na kwocie czterocyfrowej" - napisał pod zdjęciem.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których strudzeni rodzice oraz ich znajomi opowiadali o przygodach z dziećmi, które postanowiły uszczuplić domowe budżety.

"Moja siostra kiedyś kupiła 12 płytek na mrówki. Wyszło jakieś 120zł",

"Rachunek za telefon 380zl. Połączenie międzynarodowe. 'Po prostu nikt się nie rozłączył'",

"Synek znajomych cicho bawił się telefonem taty, a później okazało się, że kupił auto na allegro. Prawdziwe, nie zabawkowe" - pisali internauci.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach
Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszyła temat pieniędzy. Gwiazda nie ukrywała, że w przeszłości nie było jej łatwo mówić o wynagrodzeniu podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy i do dziś ma "bardzo wiele do przepracowania" w tej kwestii. "Nie umiem rozmawiać o pieniądzach" - mówiła otwarcie.

Damian Michałowski - kariera, życie prywatne

Damian Michałowski jest polskim dziennikarzem i prezenterem. Urodził się w 1988 roku w Zielonej Górze. Jego medialna droga rozpoczęła się od radia - był redaktorem sportowym w Radiu TOK FM w Warszawie, a w 2010 roku związał się z Radiem Zet. Od marca 2020 roku jest jednym z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Damian Michałowski jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 70 tys. internautów. Dziennikarz dba o prywatność. Wiadomo jednak, że ma żonę Polę oraz dwoje dzieci - syna Henryka i córkę Helenę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości