Wiktoria z "HP" wyjaśnia, czy wymyśliła swój wizerunek na potrzeby programu. "Ludzie piszą, że nie jestem taka głupia"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o swoim wizerunku. Czy wykreowała go na potrzeby programu?
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o swoim wizerunku. Czy wykreowała go na potrzeby programu?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Wiktoria z "Hotelu Paradise" dotarła do finału i zdobyła sympatię uczestników oraz fanów show. Nie wszyscy wierzyli w to, czy rzeczywiście jest sobą na wizji. Część internautów uznała, że dziewczyna wykreowała swój wizerunek i pozuje na "Legalną blondynkę". Czy rzeczywiście tak było? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Wiktoria odniosła się do tego zarzutu.

Wiktoria z "HP" wniosła do programu wiele pozytywnej energii. Od czasu do czasu pokazywała też, że potrafi być stanowcza i zaskakiwała swoim charakterem. Jak lwica walczyła o Kaspra, a po czasie stwierdziła, że żałuje właśnie tego, że traciła przy nim czujność i poświęcała mu tyle czasu. Wiktoria zasłynęła barwnym językiem i swoimi powiedzonkami. Nawet Pan Lektor zakochał się w jej słynnym "hotelixie".

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku w programie. Opisała swoje zachowanie

Wiktoria doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niektórym widzom nie przypadł do gustu jej charakter czy zachowanie w programie. W sieci czytała o sobie, że udawała kogoś innego, że specjalnie wymyśliła sobie taki wizerunek, a w rzeczywistości jest zupełnie inną osobą. W rozmowie z naszym serwisem dziewczyna powiedziała, co myśli o takich przypuszczeniach.

- Ludzie piszą, że te moje zaciągania wyrazów itd. to jest właśnie takie kreowanie postaci i że nie jestem taka głupia, a tylko taką udaję. Ja jestem taka na co dzień, nie powiem, że głupia, ale po prostu lubię czasem pogadać o głupotach. Spędziliśmy tam długi czas, więc chciałam go sobie rozweselić i podejść do tego ze śmiechem — wyjaśniła w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Poniżej cała rozmowa wideo z Wiktorią. Obejrzyjcie do końca!

CZT_HP_WIKTORIA (1)
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Wiktoria o wygranej z Sevagiem i swojej mamie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

W finale "Hotelu Paradise" wybrzmiały słowa, że tym razem wygrała przyjaźń. I znów dla niektórych widzów była to kwestia dyskusyjna. Są osoby, według których powinna wygrać para, która ma szansę na relację romantyczną. Wiktoria nie przejmuje się zdaniem, że nie zasłużyła na finał. Jest wdzięczna za relację z Sevagiem.

- W ogóle mnie nie dotykają takie głosy. Myślę, że w "Hotelu" nie chodzi tylko o miłość, a też o różne relacje przyjacielskie. Jest to bardzo ważne, aby z każdym nawiązać dobry kontakt. A my znaleźliśmy przyjaźń i do tego jeszcze wygraliśmy - odpowiedziała.

Był ktoś, komu nie spodobało się, że Wiktoria zgłosiła się do "Hotelu Paradise". Mowa o jej mamie, która skomentowała relację córki z Kasprem.

- Moja mama na początku była przeciwna. Bardzo negatywnie mnie na to nastawiała. Mówiła, że mnie tam zjedzą. Ale jak już zaczęła oglądać, to zmieniła zdanie. Jak była ta sytuacja z Kasprem, to powiedziała mi: "musisz pracować nad swoją zazdrością" - wyznała Wiktoria.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości