Dom córki Elvisa Presleya został sprzedany za fortunę. To właśnie w nim zmarła

Lisa Marie Presley
Dom Lisy Marie Presley został sprzedany
Źródło: FilmMagic
Lisa Marie Presley zmarła w styczniu 2023 roku. Kilka miesięcy po pogrzebie córki Elvisa Presleya jej dom w Kalifornii został wystawiony na sprzedaż. Elegancka willa w stylu francuskiego zamku została kupiona za 4,6 miliona dolarów.

Lisa Marie Presley zmarła 13 stycznia 2023 roku w wieku zaledwie 54 lat. Jedyna córka Elvisa Presleya doznała zawału serca w swoim domu w Kalifornii, skąd ratownicy przewieźli ją do szpitala. Przez kilka godzin walczyli o jej życie. Serce Lisy Marie Presley kilka razy się zatrzymywało, aż w końcu ratownicy oznajmili zgon artystki. Dla wielu jej fanów był to prawdziwy szok, ponieważ zaledwie kilka dni przed śmiercią Lisa Marie Presley bawiła się na jednej z nowojorskich gal i wyglądała na zupełnie zdrową. Sekcja zwłok kobiety wykazała później niedrożność jelita cienkiego, co miało doprowadzić do śmiertelnych powikłań.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Dom Lisy Marie Presley został sprzedany za fortunę

Dom Lisy Marie Presley, w którym zmarła, mieści się w Calabasas w Kalifornii. Elegancka willa, która z wyglądu przypomina francuski zamek, została wystawiona na sprzedaż siedem miesięcy po śmierci córki Elvisa Presleya. Posiadłość ma aż sześć sypialni, w których znajduje się siedem łóżek. Główna sypialnia ma przylegającą do siebie ogromną garderobę, a także salę do jogi i prywatną łazienkę z wanną z hydromasażem.

Dodatkowo zmarła artystka zadbała także o to, by w jej domu znalazło się także kino domowe, kuchnię z miejscem do pracy dla obsługi kucharskiej, przestronna jadalnia oraz kilka miejsc do rozrywki: sala kinowa, sala z barem i kominkiem oraz basen w ogródku połączony z miejscem do grillowania. W posiadłości jest zamontowana także winda oraz jest zbudowany garaż na trzy samochody.

Willa, której powierzchnia sięga aż 7440 metrów kwadratowych, położona jest w pobliżu najwyższego punktu widokowego wzgórza Mont Calabasas Estates. Okolicę chętnie zamieszkują celebryci, a dzielnica jest pilnie strzeżona.

Córki Lisy Marie Presley bały się wchodzić do willi, w której zmarła

Lisa Marie Presley była mamą czworga dzieci, w tym trzech córek: 33-letniej Riley i 14-letnich bliźniaczek Finley i Harper. To właśnie dziewczynki były z nią w domu, gdy doznała zawału serca. Córki wokalistki widziały, jak zabierała ją karetka i nie było to dla nich łatwe doświadczenie.

Dziennikarze serwisu RadarOnline dotarli do znajomych rodziny, którzy wyjaśnili, że bliźniaczki mają ogromną traumę związaną ze śmiercią swojej mamy. Nastolatki bały się nawet wchodzić do ich rodzinnej willi, która teraz została sprzedana.

Lisa Marie Presley została pochowana na terenie Graceland, czyli posiadłości jej ojca. Warto dodać, że spoczywa tam także jej syn Benjamin, który trzy lata temu odebrał sobie życie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości