Gwiazdy

Dominika Gwit o walce o dziecko i samopoczuciu. "Zawsze warto mieć nadzieję" [TYLKO W CZT]

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dominika Gwit

Dominika Gwit-Dunaszewska niedawno podzieliła się z internautami radosną nowiną. Wraz z mężem oczekują pierwszego dziecka. W rozmowie z nami zdradziła, jak długo chce pozostać aktywna zawodowo. "Cieszę się, że możemy się podzielić tą informacją ze światem" - powiedziała.

W mediach społecznościowych zawrzało, gdy Dominika Gwit-Dunaszewska poinformowała, że za kilka tygodni na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. W wywiadzie wyjaśniła nam, kiedy o rewelacyjnych wieściach poinformowała męża. Długo zwlekała z niespodzianką? 

Dominika Gwit-Dunaszewska o ciąży 

Aktorka w wielu wywiadach opowiadała o sytuacjach, w których internauci i media pytali o założenie rodziny i ciążę. Niestety niewiele osób wiedziało, że Dominika Gwit-Dunaszewska wraz z mężem od dawna starają się o potomka. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl gwiazda wyznała, jakie obecnie towarzyszą jej emocje. 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czekaliśmy na to długo. Cieszę się, że możemy się podzielić tą informacją ze światem - twierdzi.

Dominika Gwit-Dunaszewska wyznała nam także, że nie ukrywała przed ukochanym nowiny o ciąży. Wyjaśniła także, jak długo planuje pozostać aktywna zawodowo. Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka zamierza zrezygnować z aktorstwa?

- Powiedziałam mężowi od razu, jak się dowiedziałam. Czuję się rewelacyjnie, jesienią będę pracować, później się zobaczy - mówi Dominika Gwit-Dunaszewska.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Gwit-Dunaszewska o staraniach o dziecko

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy, a za kilka miesięcy będziemy we troje

- napisała w poście na Instagramie Dominika Gwit-Dunaszewska.

Dominika Gwit-Dunaszewska należy do grona osób, które przez wiele lat starały się o upragnioną ciążę. Historia aktorki dla wielu osób stanie się potwierdzeniem, że niemal każde marzenie może się spełnić. Jaką radę ma dla kobiet?

- Zawsze warto mieć nadzieję - mówi.

Gwiazda nie ukrywała, że od dawna myślała o powiększeniu rodziny.  Gratulujemy i życzymy zdrowia!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości