Dominika Gwit zaskoczyła odważnym nagraniem. "Ogień to mało powiedziane"

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Źródło: MWMEDIA
Dominika Gwit-Dunaszewska jest jedną z wyjątkowo lubianych i obserwowanych przez internautów gwiazd w Polsce. Niedawno aktorka zdecydowała się na odważne wideo, które bardzo spodobały się jej obserwatorom. Szybko pojawiły się komentarze pełne aprobaty i podziwu. Zobaczcie sami!

Dominika Gwit-Dunaszewska przez wiele lat walczyła o to, by spełnić swoje największe marzenie - chciała zostać mamą. Gdy to się udało, internauci mogli liczyć na wiele parentingowych treści i relacji z kroków milowych w życiu jej ukochanego syna.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLARA_WARNKE_DZIECKO
Katarzyna Warnke o wychowaniu córki
Źródło: cozatydzień

Dominika Gwit-Dunaszewska zaskoczyła gorącym nagraniem

Dominika Gwit-Dunaszewska była jedną z tych gwiazd, które postanowiły odchudzać się na oczach Polski. Choć przez pewien czas aktorka była zadowolona z odmienionej sylwetki w końcu stwierdziła, że jej szczęście nie może zależeć od rozmiaru noszonych ubrań. Od tego czasu systematycznie jest inspiracją dla kobiet, które walczą o samoakceptację.

Niedawno aktorka opublikowała wideo, na którym z dumą zaprezentowała swoje ciało. Pokazała się bowiem w kusej sukience i pochwaliła się nogami w pończochach. W kilka chwil pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy od internautów.

"Ogień to mało powiedziane";

"Jak milion dolarów";

"WOW. Wygląda pani cudnie" - czytamy.

Zobaczcie sami:

Dominika Gwit-Dunaszewska o staraniach o dziecko i ciąży

Aktorka w wielu wywiadach opowiadała o sytuacjach, w których internauci i media pytali o założenie rodziny i ciążę. Niestety niewiele osób wiedziało, że Dominika Gwit-Dunaszewska wraz z mężem od dawna bezskutecznie starali się o potomka. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl gwiazda wyznała, jakie towarzyszyły jej emocje, gdy marzenie o rodzinie zaczęło się spełniać.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czekaliśmy na to długo - twierdziła.

Dominika Gwit-Dunaszewska wyznała nam także, że nie ukrywała przed ukochanym nowiny o ciąży. Wyjaśniła także, jak długo planuje pozostać aktywna zawodowo. Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka zamierza zrezygnować z aktorstwa?

- Powiedziałam mężowi od razu, jak się dowiedziałam. Czuję się rewelacyjnie, jesienią będę pracować, później się zobaczy - mówiła jeszcze przed narodzinami syna.

Teraz wiemy już, że wróciła do pracy i zachwyca Polaków występując na deskach teatrów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości