Dorota Chotecka o graniu scen erotycznych z Cezarym Pazurą. "Czułam się skrępowana"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura w szczerym wywiadzie
Dorota Chotecka i Radosław Pazura w szczerym wywiadzie
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Dorota Chotecka i Radosław Pazura są jedną z najpopularniejszych aktorskich par w Polsce. Ostatnio małżonkowie udzielili wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej pracy, a także o kulisach małżeństwa. Dorota Chotecka opowiedziała również o graniu scen intymnych z bratem swojego męża. Wyznała, że jedna sytuacja była dla niej krępująca.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są małżeństwem od 2003 r., jednak w związku są o wiele dłużej. Para zdecydowała się sformalizować swoje małżeństwo po ciężkim wypadku, którego doświadczył Radosław Pazura.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura — historia miłości

W styczniu kilka miesięcy przed ślubem pary Radosław Pazura podróżował razem z Waldemarem Goszczem, który był wówczas gwiazdą serialu "Adam i Ewa". Niedaleko Ostródy ich samochód rozbił się w wyniku zderzenia z innym samochodem, a Waldemar Goszcz zginął na miejscu.

Od tego czasu Radosław Pazura i Dorota Chotecka całkowicie zmienili swoje życie. Po kilku latach, bo już w 2007 r. na świecie pojawiła się ich córka i do teraz tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Mimo tylu lat na scenie Dorota Chotecka i Radosław Pazura nie mieli jeszcze okazji zagrać razem.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Dorota Chotecka grała z Cezarym Pazurą intymną scenę

W przeciwieństwie do brata Radosława Pazury, który już kilka razy pojawił się na ekranie ze swoją bratową. Ostatnio Cezary Pazura i Dorota Chotecka zagrali razem w serialu TVN "Tajemnica zawodowa". W rozmowie z Plejada aktorka powiedziała, jak czuje się na planie ze szwagrem.

"Dość często grywam ze szwagrem. Zdecydowanie częściej niż z mężem. I, co zabawne, zwykle jestem obsadzana w rolach jego żon lub kochanek. (śmiech) W 'Tajemnicy zawodowej' mieliśmy tylko kilka wspólnych zbiorowych scen. Na planie spotkaliśmy się może ze trzy razy. W przerwach między zdjęciami bardzo szybko schodziliśmy na tematy prywatne. Rozmawialiśmy albo o naszej Klarze, której Czarek jest chrzestnym, albo o jego dzieciach. Muszę przyznać, że to fajnie mieć kogoś bliskiego obok. Zdarzało się tak, że zanim reżyser zdążył mi powiedzieć, że dobrze zagrałam, to kątem oka widziałam Czarka, który pokazywał mi kciuk w górze" - mówiła aktorka.

Co ciekawe, w jednym z projektów Dorota Chotecka musiała rozebrać się przed bratem męża. Jak wspomina tamten moment?

"Skrępowana czułam się tylko wtedy, kiedy w jednym z seriali miałam się rozebrać przed Czarkiem i pokazać mu piersi. Przyszłam na plan i pomyślałam, że to idiotyczne, żebym ściągała biustonosz przed bratem męża. Ale postanowiłam podejść do tego profesjonalnie. Czarek zresztą też. Nawet przez moment nie dał mi odczuć, że mnie jakkolwiek ocenia, czy że robi to na nim jakieś wrażenie. Po prostu skupiliśmy się i nakręciliśmy tę scenę" - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości