Dorota Chotecka o relacji z Edytą Pazurą. Udzieliła długo wyczekiwanej odpowiedzi

Autor:
Dominika
Kowalewska

Jakiś czas temu w mediach głośno było o napiętych stosunkach panujących w rodzinie Pazurów. Bracia i ich małżonki mieli mieć słaby kontakt i rzadko się widywać. Pierwsza w tej sprawie wypowiedziała się Edyta Pazura, a teraz głos zabrała Dorota Chotecka, która udzieliła fanom długo wyczekiwanej przez nich odpowiedzi.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą od ponad 30 lat. Poznali się na studiach i choć ich losy związane były przez wiele lat, dopiero poważny wypadek samochodowy pchnął ich do sformalizowania związku. Od 2007 roku są dumnymi rodzicami córki Klary. Od pewnego czasu coraz częściej mówi się o chłodnych stosunkach pomiędzy Radosławem Pazurą a bratem Cezarym Pazurą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni
Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni

Edyta Pazura o relacji z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą

Wszystko zaczęło się od pewnego pytania, które internauta skierował do Edyty Pazury. Żona Cezarego Pazury zorganizowała Q&A, w którym fani z nieskrywaną radością zadawali jej szczegółowe pytania dotyczące również życia prywatnego. Od pewnego czasu w kuluarach mówiło się o napiętych relacjach panujących w rodzinie Pazurów. Radosław Pazura i Cezary Pazura są rodzeństwem, które prężnie działa w aktorskim światku, toteż fani ciekawi są, jakie relacje łączą ich poza ekranem.

Edyta Pazura, choć nie musiała, postanowiła odpowiedzieć ciekawskiemu internaucie. Okazuje się, że choć małżonkowie są razem od 13 lat, w tym czasie z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą widzieli się zaledwie kilka razy.

"Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie" - odpowiedziała wówczas.

Edyta Pazura o relacji Cezarego i Radosława Pazurów Źródło: Instagram @edyta_pazura

Teraz głos w sprawie rodzinnych relacji zabrała Dorota Chotecka.

Dorota Chotecka o relacji z Edytą Pazurą

Tym razem na pytania internautów odpowiedziała Dorota Chotecka. Okazuje się, że pomimo wieloletniej znajomości wynikającej z małżeństw z braćmi, panie nie mają zbyt dobrego kontaktu. W zorganizowanym w mediach społecznościowych Q&A padło pytanie o Edytę Pazurę. Dorota Chotecka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wyglądają ich kontakty.

"Czy to prawda, że nie utrzymujecie kontaktu z Edytą Pazurą?" - zapytał jeden z internautów.

Dorota Chotecka nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi, choć była bardzo oszczędna w słowach.

"Kontakt jakiś tam mamy" - napisała, dodając na końcu emotikonkę uśmiechniętej buźki z mrugnięciem.

Dorota Chotecka o relacji z Edytą Pazurą Źródło: Instagram @dorotachotecka

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości